DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • antalya çıkışlı karadeniz turları - batum turları
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / ÖĞRETMENLER GÜNÜNE ÖZEL KAPLICA TURU
ÖĞRETMENLER GÜNÜNE ÖZEL KAPLICA TURU
24 KASIM 2017- 26 KASIM 2017 / 2 GECE 3 GÜNDÜZ
375 TL

1.GÜN.Öğleden sonra Antalya'dan çıkılır. Gerekli molalar verilerek Sandıklı Safran Termal Otelimize varılır. Odalara yerleştikten sonra akşam yemeğini alır ve canlı müzik programına katılırız.

2.GÜN.Sabah kahvaltısından sonra termal otelimizin kaplıca suyu, çamuru ve diğer kaynaklarında yararlanırız. 17.00 da çay ve pasta saatine isteyen misafirlerimiz katılır. Akşam yemek saatinden sonra canlı müziğimiz vardır.

3.GÜN.Sabah kahvaltısından sonra otelin tüm aktivitelerinden yararlanırız. Odalarımızı 14.00 da boşaltır, aracımızın kalkış saatinde yerimizi alır Antalya'ya gelmek için yola çıkarız.

SAFRAN OTELİMİZ HAKKINDA;

Efsanesi ve şifası ile bilinen ve yıllardır rağbet gören kaplıca suyu ve çamuru ile sürekli yabancı ve yerli misafirlerimize en iyi ve en yeni hizmeti sunmaktayız. Frigya'lıların mukaddes şehir saydığı ve bir çok efsaneye konu olmuş Sandıklı Hüdai Kaplıcalarını diğer kaplıcalardan ayıran en önemli özellik, ünü tüm dünyaya yayılmış olan çamur banyoları, doğal termal mineralli suyla ısıtılan doğal buhar odaları, 500 m. devam eden jeolojik bir çatlağın farklı yerlerinde kaynayarak 68 derecelik sıcaklığa ulaşan şifalı su ile özel şekilde hazırlanan toprağın karışımından oluşur.SAFRAN THERMAL RESORT SANDIKLI kalitesi ve konforu ile siz saygıdeğer misafirlerimize yepyeni bir termal keyif anlayışı getirmiştir.Sandıklı Hüdai Kaplıcaları mevkiinde bulunan 36 bin metrekare alana sahip otelimiz SAFRAN THERMAL RESORT SANDIKLI 292 adet otel odası ve 60 adet deluxe apart odaları ve toplamda 1100 adet yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.2 adet King Suit, 16 adet Corner Suit, 10 adet Family Suit, 174 adet Deluxe Oda, 24 adet Superior Oda, 59 adet Standart Oda, 7 adet Engelli Oda ve 60 adet Deluxe Apart Odası ile siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir.Kral daireleri, corner suitleri, aile odaları, deluxe apart odaları, engelli odaları ile sizler için tüm detaylar düşünülmüştür. Odalarımız 5 yıldız standartlarında, sizi konforlu bir şekilde ağırlayacak büyüklükte ve özellikle balkonludur. Oda ve kat koridor zeminleri halı keçesi ile yalıtılmış olup özel halı ile döşenmiştir.Otelimiz içerisinde 5 adet panoramik ve kapalı asansörümüz hizmet vermektedir. Bir adet asansör ise özellikle acil durumlarda hasta sedye asansörü olarak geniş kapasiteli dizayn edilmiştir. Lobi katında resepsiyon, 24 saat açık lobby bar, oturma alanları, disko ve canlı müzik aktiviteleri için ayrılan bölümümüz, Osmanlı Alakart Restoranımız, kitap okuma bölümümüz ve oyun salonumuz, alışveriş yapabileceğiniz çeşitli satış ünitelerimiz ve Ana Restoranımız bulunmaktadır.Ayrıca alt katta ise Snack Bar ile yemek ve içecek hizmeti sunmaktayız. Özel toplantılarınız ve kutlamalarınız için yararlanabileceğiniz Alaiye konferans salonumuz, çocuklar için mini kulüp ve eğlence merkezimiz, bay-bayan kuaför salonlarımız ve business center salonu ile internet ortamında çalışma yapabileceğiniz odamız yer almaktadır. Spa Merkezi ise sizlere özel tasarlanmış olup bay-bayan olarak ayrılmıştır. Uzakdoğu masajları ile hizmet veren Sağlık Merkezimiz, çeşitli termal ve normal havuzlarımız ve keyifli anlar için aqua parkını da sizler için unutmadı. Otelden bağımsız olarak tasarlanmış, çeşitli toplantı ve organizasyonlarınız için düşünülmüş, en yeni ses ve ışık teknolojisi kullanılarak yapılan Konferans Binamız mevcuttur.

TUR FİYATINA DAHİL HİZMETLER

-Konaklama                                       

-Ulaşım                                              

-Rehberlik hizmetleri                                                              

-Otelde Alınan Akşam Yemeği

-Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı

-0-6 yaş çocuk  ücretsiz….07-12 yaş  çocuk  % 50   ücrete tabidir.                                                                                                         -Verilen  fiyat iki kişilik  odalarda kişi başı nakit fiyatıdır .

 

 

 Siz de yorumunuzu yapın...