DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • antalya çıkışlı karadeniz turları - batum turları
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / KIBRIS TURU
KIBRIS TURU
08 KASIM 2017 / 2 GECE 3 GÜNDÜZ
800 TL

KIBRIS TURU

1.GÜN:ANTALYA-GİRNE-YAT LİMANI 

Cuma günü saat 04:00 de Antalya Hava Limanında buluşulur. Pegasus Hava Yollarının saat 06.35’de ki Lefkoşa uçağı ile Ercan Hava limanına varılır. Bizi beklemekte olan otobüsümüz ile Girne’ye gelinir.Girne kalesi ve yat limanı yezildikten sonra Panoramik şehir turu için verilen serbest zamandan sonra Girnedeki  otelimize gelinir ve konaklanır.

2.GÜN:LEFKOŞA- BARBARLIK MÜZESİ-CÜMBEZ AĞAZI-VENEDİK SARAYI

 Otelde alınan kahvaltıdan sonra, Venedik surlarıyla çevrili Lefkoşa’ya gelinir. Mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri olan Barbarlık müzesi, Mavi köşk, Selimiye Camii (Saint Sophia katedrali), Sultan Mahmut kütüphanesi, Yiğitler Burcu parkı, Derviş Paşa Konağı gezilir. Gazi Magosa’ya gelinir, Lala Paşa cami (St. Nikolas Katedrali),tarihi Cümbez ağacı (en az 710 yıllık, gövdeden 7 dala ayrılır. Yılda 7 kez meyve verir.)Tarihi Cafer Paşa çeşmesi, Namık Kemal zindanı, Venedik Sarayı gezilir. Otelimize dönülür.

3.GÜN:GÜZELYURT-ST.MAMAS MANASTIRI-ANTALYA

 Otelde alınan kahvaltıdan sonra, narenciye bahçeleri içinde olan Güzelyurt’a gelinir. Doğa ve Arkeoloji müzesi, St.Mamas Manastırı ve İkon müzesi gezilir.Serbest zamanın ardından Ercan Hava Limanına gelinerek Pegasus Hava Yollarının saat 22:25’de hareket edecek olan uçağı ile Antalya’ya dönmek üzere hareket edilir.

 

TUR FİYATINA DAHİL HİZMETLER

-Seyahat Sigortası

-Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı

-Konaklama

-Otelde Alınan Akşam Yemeği

-Ulaşım

-Rehberlik Hizmetleri

-Uçak bileti

 

-Verilen Fiyat İki Kişilik Odalarda Kişi Başı Nakit Fiyatıdır

-0-3 Yaş Çocuk Ücretsiz.(UÇAK BİLETİ HARİÇ)  04-06 yaş çocuk % 75 ücrete tabidir.

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

Tüm Öglen Yemekleri

Müze ve Örenyeri Giriş ücretleri

Tüm Şahsi Harcamalar


REZERVASYON

0 (242) 321 23 73 – 0 (507) 037 66 79 – 0 (507) 644 48 45

info@daimatur.com – www.daimatur.com

https://www.facebook.com/daimatur.antalya/likes/


MUTLAKA OKUYUNUZ..

 Tarih olarak daha erken rezervasyon yapan misafirlerimiz, kampanyalı fiyatlardan yararlanabilme imkanına sahiptir.

 Kişi sayısıyla orantılı olarak araçlarımız lüks son model; Minibüs(12-15), Midibüs (22-26) veya Otobüs(36-42) olabilir.

 Çocuk fiyatı, iki yetişkin ile aynı odada konaklama olduğunda geçerlidir.

 Otellerde alınan yemekler, otel konseptine ve doluluğuna göre set menü olabilir,bölge şartlarına bağlı olarak alkollü içecek bulunmayabilir.

 Üç kişilik oda tercihlerinde ilave (3.kişi) yataklar, açılır kapanır ek yatak veya sofa bed tarzında olabileceği için, standart yataklardan küçük olma ihtimali vardır.

Program zamanlamasında Hava,Yol,vb... nedenler ile rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

 T.C. kimlik numaralı hüviyeti olmayan misafirlerimiz (yabancı uyruk, çifte vatandaşlık vb...), tur paket rakamına ek olarak ödeyecekleri bedeli kayıt esnasında öğrenebilirler.

Yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinmemiz sebebi ile kalite standardımızı sürekli arttırıyoruz. Kültür turlarında misafirlerin fiziksel ve düşünsel yoğunluklarının zirvede olması, sükunet, özen ve dikkat kavramlarını ön plana almamızı gerektiriyor. Bu sebep ile turlarımıza 5 Yaş ve altındaki çocuklarımızı dahil edemiyoruz.

Uçaklı tur programlarımıza belirtilen havayolu ve tarifeli sefer saatlerinde değişiklikler olabilir. Tur hareketine 24 saat kalaya kadar tarafınıza rehber, havayolu, saat bilgileri vb... detaylar iletilecektir.

 Uçaklı tur programlarımızda uçakta taşınabilir valiz hakkı, bagaj bölümü için 15 Kg, kabin bölümü için 8 Kg ile sınırlıdır. 

 Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün aldığı karara istinaden tüm uçuşlarda kabin bölümünde bulundurulabilir sıvılar için kısıtlamalar sözkonusudur. Lütfen uçakta yanınıza alacağınız el bagajınızı bu kurallara göre hazırlayınız. http://web.shgm.gov.tr/tr/s/1687-sivi-kisitlamalari-ile-ilgili-duyuru

 Batum (Gürcistan) çıkışında, TC nüfus cüzdanı veya pasaport dışında hiçbir kimlik geçerli değildir. Yurtdışı çıkış harcı misafirlerimize aittir. 18 yaş altındaki çocuklar, annesi ve babası ile aynı anda turda değil ise (tek ebeveyn veya akraba vb…), Noter onaylı Muvafakatname ile çıkış yapabilir. Tüm kimliklerde (çocuk kimliği olsa dahi) fotoğraf olma zorunluluğu vardır. Pvc kaplaması, yıpranmış, eskimiş, açılmış kimlikler giriş esnasında Batum polisi tarafından kabul edilmemektedir. ** 

 Tur programlarımız sezonluk hazırlanmaktadır. Turun hareket tarihine göre gezi planlamasındaki ziyaret günleri farklılık gösterebilir. Müze ve Ören yerlerinin; özel gün, restorasyon, tadilat, kısmi onarım vb. sebeplerle kapalı olması sebebiyle ziyaretleri gerçekleşemeyebilir.**

Siz de yorumunuzu yapın...