DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • antalya çıkışlı karadeniz turları - batum turları
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / KAPADOKYA TURU
KAPADOKYA TURU
29 EYLÜL 2017 / 2 GECE 3 GÜNDÜZ
325 TL

KAPADOKYA TURU


1.Gün :  Ihlara Vadisi – Derinkuyu yereltı şehri

Sabah 06:30 yola çıkılır.. Akseki üzeri gerekli molalar verilerek Kapadokya’ya gelinir. Ihlara Vadisi, Derinkuyu yeraltı şehri gezilir ve konaklanır.(Akşam yemeği otelde.)

2.Gün :  Avanos–Çavuşin–Uçhisar –Paşabaglar–Güvercinlik–Göreme-Dervent Vadisi

Sabah kahvaltıdan sonra Avanos şehir turu yapılır. Ardından çanak-çömlek yapımı izlenir. Eski Ürgüp evleri görüldükten sonra Kapodokya’nın en yüksek noktası olan Uçhisar Kalesi, Peribacalarının en yoğun olduğu bölge Paşabağlar, Güvercinlik Vadisi, Göreme Açık Hava Müzesi, Dervent Vadisi, gezilir, şarap mahzenleri gezilip görüldükten sonra otelimize gelinir ve konaklanır. (Akşam yemeği otelde.)

3.Gün : Zelve –Konya –Mevlana

 Sabah kahvaltıdan sonra Zelve gezilir yola devam edilir. Konya’ya gelinir Burada Mevlana Müzesi ve türbesi gezilir.Ardından Öğle yemeği ve gerekli molalardan sonra Seydişehir üzeri Antalya’ya dönülür.

FİYATA DAHİL OLANLAR                                                                                     
-Seyahat Sigortası                                                                         
-Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı                                                    
-Otelde Alınan Akşam Yemeği                                                     
-Konaklama                                                                                      
-Ulaşım                                                                                             
-Rehberlik Hizmetleri

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 Tüm Öglen Yemekleri

Müze ve Örenyeri Giriş ücretleri

Tüm Şahsi Harcamalar


REZERVASYON

0 (242) 321 23 73 – 0 (507) 037 66 79 – 0 (507) 644 48 45

info@daimatur.com – www.daimatur.com

https://www.facebook.com/daimatur.antalya/likes/

Verilen Fiyat İki Kişilik Odalarda Kişi Başı Nakit Fiyatıdır.

0-6 Yaş Çocuk Ücretsiz. 06-12 yaş çocuk % 50 ücrete tabidir.

Balon turu 120 EURO (02-12 YAŞ 90 EURO)

Sabah gün doğumu ile başlayan turlar ortalama 4-20km bir alanda gerçekleşir ve 45 ila 65 dakika sürer. Bu yolculuk süresince rüzgarın eşliği ile peri bacaları arasında dolaşır, vadinin aklınızı başınızdan alacak güzelliklerine şahit olursunuz.
Rüzgarın 11 km’den fazla estiği veya karlı – yağmurlu havalarda iptal olan turlarımız bunun dışında yılın her zamanı devam etmektedir. Uygun koşullarda ortalama 900 metre yükselebildiğiniz uçuşlarımızı gerçekleştirdiğimiz balonlarımız Sivil Havacılık kurumu tarafından sürekli olarak güvenlik açısından denetlenmektedir. 
En unutulmaz anlarınızı geçireceğiniz balon turumuzda romantizmi, aile eğlencenizi, kültürel keşiflerinizi doruğa çıkartın. Şampanyalı varış kutlamamızın ardından çekmiş olduğunuz mükemmel fotoğraflar ve geçirdiğiniz muhteşem saatleri sevdiklerinizle paylaşmaya ne dersiniz? 
Standart ve Özel olmak üzere iki adet tur seçeneğimiz bulunmaktadır. Standart turlarımızda balonumuzun tipine göre 12-20 kişilik yolcu grupları ile gerçekleştirilir. Ağırlık dengesinin önemi nedeniyle hiçbir balonumuz olması gerekenden daha az ya da daha çok kişi ile havalanmaz. Balon turlarımız her zaman yapmak istediğiniz rüya yolculuğa, deneyimli ekibimiz, güvenilir balonlarımız, uygun fiyatlarımız ve kaliteli servisimiz ile ulaşabilirsiniz. Yeryüzünde var olmuş en etkileyici manzaralardan birinin kuş bakışı tanığı olma sırası artık siz de. Zaman kaybetmeden erken rezervasyonunuzu yapın tat,linizin tadını çıkarın!

MUTLAKA OKUYUNUZ..

 Tarih olarak daha erken rezervasyon yapan misafirlerimiz, kampanyalı fiyatlardan yararlanabilme imkanına sahiptir.

 Kişi sayısıyla orantılı olarak araçlarımız lüks son model; Minibüs(12-15), Midibüs (22-26) veya Otobüs(36-42) olabilir.

 Çocuk fiyatı, iki yetişkin ile aynı odada konaklama olduğunda geçerlidir.

 Otellerde alınan yemekler, otel konseptine ve doluluğuna göre set menü olabilir,bölge şartlarına bağlı olarak alkollü içecek bulunmayabilir.

 Üç kişilik oda tercihlerinde ilave (3.kişi) yataklar, açılır kapanır ek yatak veya sofa bed tarzında olabileceği için, standart yataklardan küçük olma ihtimali vardır.

Program zamanlamasında Hava,Yol,vb... nedenler ile rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

 T.C. kimlik numaralı hüviyeti olmayan misafirlerimiz (yabancı uyruk, çifte vatandaşlık vb...), tur paket rakamına ek olarak ödeyecekleri bedeli kayıt esnasında öğrenebilirler.

Yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinmemiz sebebi ile kalite standardımızı sürekli arttırıyoruz. Kültür turlarında misafirlerin fiziksel ve düşünsel yoğunluklarının zirvede olması, sükunet, özen ve dikkat kavramlarını ön plana almamızı gerektiriyor. Bu sebep ile turlarımıza 5 Yaş ve altındaki çocuklarımızı dahil edemiyoruz.

Uçaklı tur programlarımıza belirtilen havayolu ve tarifeli sefer saatlerinde değişiklikler olabilir. Tur hareketine 24 saat kalaya kadar tarafınıza rehber, havayolu, saat bilgileri vb... detaylar iletilecektir.

 Uçaklı tur programlarımızda uçakta taşınabilir valiz hakkı, bagaj bölümü için 15 Kg, kabin bölümü için 8 Kg ile sınırlıdır.

 Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün aldığı karara istinaden tüm uçuşlarda kabin bölümünde bulundurulabilir sıvılar için kısıtlamalar sözkonusudur. Lütfen uçakta yanınıza alacağınız el bagajınızı bu kurallara göre hazırlayınız. http://web.shgm.gov.tr/tr/s/1687-sivi-kisitlamalari-ile-ilgili-duyuru

 Batum (Gürcistan) çıkışında, TC nüfus cüzdanı veya pasaport dışında hiçbir kimlik geçerli değildir. Yurtdışı çıkış harcı misafirlerimize aittir. 18 yaş altındaki çocuklar, annesi ve babası ile aynı anda turda değil ise (tek ebeveyn veya akraba vb…), Noter onaylı Muvafakatname ile çıkış yapabilir. Tüm kimliklerde (çocuk kimliği olsa dahi) fotoğraf olma zorunluluğu vardır. Pvc kaplaması, yıpranmış, eskimiş, açılmış kimlikler giriş esnasında Batum polisi tarafından kabul edilmemektedir. **

 Tur programlarımız sezonluk hazırlanmaktadır. Turun hareket tarihine göre gezi planlamasındaki ziyaret günleri farklılık gösterebilir. Müze ve Ören yerlerinin; özel gün, restorasyon, tadilat, kısmi onarım vb. sebeplerle kapalı olması sebebiyle ziyaretleri gerçekleşemeyebilir.**

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

Siz de yorumunuzu yapın...