DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • antalya çıkışlı karadeniz turları - batum turları
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / BULDAN KARAHAYIT TURU
BULDAN KARAHAYIT TURU
4 KASIM 2017 / 1 GECE 2 GÜNDÜZ
225 TL

PAMUKKALE –BULDAN-KARAHAYIT- TURU


1.GÜN: Sabah 06:30 ’da yola çıkılır. Korkuteli’nde kahvaltı molası verilir. Kahvaltı molasının ardından yola devam edilerek Denizli üzeri Buldan’a gelinir ve burada ki alışveriş molası için verilen serbest zamanın ardından, öğle yemeği alınır.  Daha sonra Karahayıt’a ulaşılır. Kırmızı su termal havuzu gezildikten sonra Termal otelimize gelinerek konaklanır. (Akşam yemeği otelde)


2.GÜN: Otelde alınan kahvaltıdan sonra Pamukkale travertenleri ve Hiearepolis antik kenti gezilir. Öğle yemeği molasının Ardından Babadağ iş merkezine Gelinir. Serbest zaman Verilir Sonrasında gerekli molalar verilerek Antalya’ya dönülür.

 

 TUR FİYATINA DAHİL HİZMETLER

-Konaklama                                       

-Ulaşım                                              

-Rehberlik hizmetleri                                                              

-Otelde Alınan Akşam Yemeği

-Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı

-Seyahat sigortası

 

TUR FİYATINA DAHİL HİZMETLER


-Seyahat Sigortası


-Konaklama         


-Ulaşım  

-Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı

-Otelde Alınan Akşam Yemeği

-Rehberlik Hizmetleri               
 

 

 

 

 

    


                                                                                                           REZERVASYON

 0242 321 23 73 – 0507 644 48 45 – 0507 037 66 79 


MUTLAKA OKUYUNUZ..

 Tarih olarak daha erken rezervasyon yapan misafirlerimiz, kampanyalı fiyatlardan yararlanabilme imkanına sahiptir.

 Kişi sayısıyla orantılı olarak araçlarımız lüks son model; Minibüs(12-15), Midibüs (22-26) veya Otobüs(36-42) olabilir.

 Çocuk fiyatı, iki yetişkin ile aynı odada konaklama olduğunda geçerlidir.

 Otellerde alınan yemekler, otel konseptine ve doluluğuna göre set menü olabilir,bölge şartlarına bağlı olarak alkollü içecek bulunmayabilir.

 Üç kişilik oda tercihlerinde ilave (3.kişi) yataklar, açılır kapanır ek yatak veya sofa bed tarzında olabileceği için, standart yataklardan küçük olma ihtimali vardır.

Program zamanlamasında Hava,Yol,vb... nedenler ile rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

 T.C. kimlik numaralı hüviyeti olmayan misafirlerimiz (yabancı uyruk, çifte vatandaşlık vb...), tur paket rakamına ek olarak ödeyecekleri bedeli kayıt esnasında öğrenebilirler.

Yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinmemiz sebebi ile kalite standardımızı sürekli arttırıyoruz. Kültür turlarında misafirlerin fiziksel ve düşünsel yoğunluklarının zirvede olması, sükunet, özen ve dikkat kavramlarını ön plana almamızı gerektiriyor. Bu sebep ile turlarımıza 5 Yaş ve altındaki çocuklarımızı dahil edemiyoruz.

Uçaklı tur programlarımıza belirtilen havayolu ve tarifeli sefer saatlerinde değişiklikler olabilir. Tur hareketine 24 saat kalaya kadar tarafınıza rehber, havayolu, saat bilgileri vb... detaylar iletilecektir.

 Uçaklı tur programlarımızda uçakta taşınabilir valiz hakkı, bagaj bölümü için 15 Kg, kabin bölümü için 8 Kg ile sınırlıdır. 

 Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün aldığı karara istinaden tüm uçuşlarda kabin bölümünde bulundurulabilir sıvılar için kısıtlamalar sözkonusudur. Lütfen uçakta yanınıza alacağınız el bagajınızı bu kurallara göre hazırlayınız. http://web.shgm.gov.tr/tr/s/1687-sivi-kisitlamalari-ile-ilgili-duyuru

 Batum (Gürcistan) çıkışında, TC nüfus cüzdanı veya pasaport dışında hiçbir kimlik geçerli değildir. Yurtdışı çıkış harcı misafirlerimize aittir. 18 yaş altındaki çocuklar, annesi ve babası ile aynı anda turda değil ise (tek ebeveyn veya akraba vb…), Noter onaylı Muvafakatname ile çıkış yapabilir. Tüm kimliklerde (çocuk kimliği olsa dahi) fotoğraf olma zorunluluğu vardır. Pvc kaplaması, yıpranmış, eskimiş, açılmış kimlikler giriş esnasında Batum polisi tarafından kabul edilmemektedir. ** 

 Tur programlarımız sezonluk hazırlanmaktadır. Turun hareket tarihine göre gezi planlamasındaki ziyaret günleri farklılık gösterebilir. Müze ve Ören yerlerinin; özel gün, restorasyon, tadilat, kısmi onarım vb. sebeplerle kapalı olması sebebiyle ziyaretleri gerçekleşemeyebilir.**

Siz de yorumunuzu yapın...