DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • antalya çıkışlı karadeniz turları - batum turları
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / BAYRAMDA BATI KARADENİZ TURU
BAYRAMDA BATI KARADENİZ TURU
31 AĞUSTOS 2017 / 3 GECE 4GÜNDÜZ
540 TL

BATI KARADENİZ TURU

1 GÜN : ANTALYA – ESKİŞEHİR – KENT PARK – ODUN PAZARI

Sabah Antalya’dan hareket edilerek Burdur,Afyon  üzeri Eskişehir’e varılır.Burada Sazova parkı,Kentpark,Balmumu heykel müzesi,Odunpazarı evleri ziyeret edilir.Ardından Atlıhan ve Lüle taşı Alışverişi yapılır.sonrasından Otelimize gelinerek Eskişehirde konaklanır.

 2 GÜN : MUDURNU – BOLU ABANT GÖLÜ – YEDİ GÖLLER

Otel’de alınan sabah kahvaltısının ardından Mudurnu’ya gelinir.burada Mudurnu evleri,Yıldırım Beyazıt cami,Kanuni sultan Süleyman camisi gezilir. Ardından Bolu Abant gölü’ne geçilir. Burada serbest zaman verilir.Yedigöllere geçilip buradaki göller görüldükten sonra Bolu’daki otelimize gelinerek konaklanır.

 3 GÜN :  AMASRA – SAFRANBOLU

Otel’de alınan sabah kahvaltısının ardından Mengen,Devrek üzeri Amasraya gelinir.Amasra kalesi gezilir.Turistik çarşısında serbest zaman verildikten sonra ,Karabük Safranbolu’ya gelinir.Kaymakamlar evi müzesi gezilir.Cincihanı ve hamamı,Güneş saati Görülür.Safranlı lokum alışverişi ve çarşısında’ki serbest zaman sonrası Safranboluda konaklanır.

 4 GÜN : BEYPAZARI – HIDIRLIK -ANTALYA

Otel’de alınan sabah kahvaltısının ardından Beypazarına gelinir.Hıdırlık tepesin’de fotograf molası,eski konaklar gezilir,yüresel ürünlerden alışveriş için serbest zamanın ardından gerekli molalar verilerek Antalya’ya dönülür.

FİYATA DAHİL OLANLAR                                                                                     
-Seyahat Sigortası                                                                         
-Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı                                                    
-Otelde Alınan Akşam Yemeği                                                     
-Konaklama                                                                                      
-Ulaşım                                                                                             
-Rehberlik Hizmetleri

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 Tüm Öglen Yemekleri

Müze ve Örenyeri Giriş ücretleri

Tüm Şahsi Harcamalar


REZERVASYON

0 (242) 321 23 73 – 0 (507) 037 66 79 – 0 (507) 644 48 45

info@daimatur.com – www.daimatur.com

https://www.facebook.com/daimatur.antalya/likes/

Verilen Fiyat İki Kişilik Odalarda Kişi Başı Nakit Fiyatıdır.

0-6 Yaş Çocuk Ücretsiz. 06-12 yaş çocuk % 50 ücrete tabidir.Mutlaka Okuyunuz

Turumuzla İlgili Önemli Notlar;

Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

 

Rehberimiz acentamızın onayı ile programda değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katıla tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.

 

Gezimiz, minimum 30 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir. Yurt dışı turlarımızda %35 ön ödeme ile rezervasyon alınabilmektedir. 

 

Acentamız, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentamız, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler. 

 

Tur programında ki oteller tahmini otel listesidir. Bölge müsaitliğine göre aynı standartlarda başka otellerde kalınabilir.3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. 

 

Orta Avrupa turlarında misafirlerimizin seyahat sigortalarını yanlarında bulundurma zorunluluğu vardır. Seyahat sigortalarını yanlarında bulundurmayan misafirlerimize ilgili ülke polisi tarafından kişibaşı 200 CZK ile 4000 CZK arasında cezalar verilebilmektedir. Seyahat sigortasını yanında bulundurmadığı için ilgili ceza ile karşılaşılması durumunda sorumluluk misafirlerimize aittir.

 

Pegasus ve Türk Hava Yolları uçuşlarında her kişinin 1 bagaj ve 20 kilo hakkı vardır. 20 kiloyu geçen bagajlar için ücret farkı ödenmesi gerekmektedir. Airarabia Havayollarında sadece 10 kilo el bagajı hakkınız bulunmaktadır. (Harici bagaj için ekstra ücret talep edilmektedir.) Eşli - çocuklu dahi olsa 20 kilo sınırı aşılamamakta ve fark ödenmesi gerekmektedir. Bu sebeple her kişi için 1 bagaj tavsiye edilir. El bagajları maksimum 7 kilo olmalıdır.Vize ile ilgili önemli notlar;

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden veya www.vizebilgi.com’dan temin edebileceğiniz “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Acentamız sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 


T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir.Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

Pasaportlara vize uygulanması için karşılıklı 2 boş sayfa zorunludur.Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

İptal edilmiş pasaportlardaki geçerli Schengen vizeleri ile seyahat edilememektedir.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

Siz de yorumunuzu yapın...