DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • antalya çıkışlı karadeniz turları - batum turları
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / BATI KARADENİZ TURU
BATI KARADENİZ TURU
9 KASIM 2017 / 3 GECE 4 GÜNDÜZ
590 TL

BATI KARADENİZ TURU

1 GÜN : Afyon,Ankara,Bolu,Gölcük gölü
Sabah hareket edilerek Afyon,Ankara Üzeri Bolu’ya varılır.Harika Manzarasıyla dogallıgını koruyan Gölcük gölüne Gelinerek manzara Fotograflayıp Göl Etfafında Gezi yapılır.Bolu Merkeze Gelinerek konaklanır.

2 GÜN :Yedigöller,Düzce,Akçagoca
Otelde Alınan Kahvaltının Ardından Yedigöllere Hareket Edilir.Burada Sazlı göl,İnce Göl, Nazlı göl,Küçük göl,Derin göl,Büyük Göl,Serin Göl Gezilir.Sonrasında Yedigöllerden Hareket edilerek Düzceye gelinir.Burada Dogal Güzellikler Arasında bulunan Samandere Şelalesi Ziyaret edilir.Şelale ve Dogayı resimledikten sonra Buradan Hareket Edip Akçagoca’ya Geliyoruz Ve Otelimize Yerleşiyoruz

3 GÜN :Karadeniz Ereglisi,Amasra,Safranbolu

Otelde Alınan Kahvaltının Ardından Hareket edip Karadeniz Ereğli’sine Gelinir.Burada kurtuluş Savaşında Görev yapmış olan Alemdar Gemi Müzesi Ziyaret Ediyoruz.Ardından Cehennem Agzı Mağaraları Ziyaret Edilir.Sonrasında Çaycuma,Bartın Üzeri Amasra’ya Gelinir.Amasra Kale surları,Kemene Köprüsü,Ziyaret edilir.Hediyelik Alişveriş İçin Serbest Zaman Verilir.Daha sonra Amasra’dan ayrılıp Safranbolu’ya gelinir.Hıdırlık Tepesinde Fotograf molası Ardından Safranbolu Kaymakamlar Konagı,Müze evi,Güneş Saati,Cinci Hanı Ziyaret Edilir.Meşhur Safranlı lokum alışverişi Yapılır. Ardından Konaklanır.

4 GÜN : Safranbolu,Antalya
Kahvaltının Ardından Bulak Mencilis Mağarası Ziyaret Edilir.Kiristal Teras’da Fotograf molamızın Ardından Safranbolu’dan Ayrılarak Antalya’ya Dönülür.

FİYATINA DAHİL OLANLAR                                                                              
-Seyahat Sigortası                                                                         
-Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı                                                    
-Otelde Alınan Akşam Yemeği                                                      
-Konaklama                                                                                      
-Ulaşım                                                                                             
-Rehberlik Hizmetleri

    FİYATINA DAHİL OLMAYANLAR   

-Tüm Öglen Yemekleri
-Müze ve Örenyeri Giriş ücretleri
-Tüm Şahsi Harcamalar

REZERVASYON

0 (242) 321 23 73 – 0 (507) 037 66 79 – 0 (507) 644 48 45

info@daimatur.com – www.daimatur.com

https://www.facebook.com/daimatur.antalya/likes/

Verilen Fiyat İki Kişilik Odalarda Kişi Başı Nakit Fiyatıdır.

0-6 Yaş Çocuk Ücretsiz. 06-12 yaş çocuk % 50 ücrete tabidir.


Mutlaka Okuyunuz

Turumuzla İlgili Önemli Notlar;

Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

 

Rehberimiz acentamızın onayı ile programda değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katıla tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.

 

Gezimiz, minimum 30 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir. Yurt dışı turlarımızda %35 ön ödeme ile rezervasyon alınabilmektedir. 

 

Acentamız, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentamız, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler. 

 

Tur programında ki oteller tahmini otel listesidir. Bölge müsaitliğine göre aynı standartlarda başka otellerde kalınabilir.3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. 

 

Orta Avrupa turlarında misafirlerimizin seyahat sigortalarını yanlarında bulundurma zorunluluğu vardır. Seyahat sigortalarını yanlarında bulundurmayan misafirlerimize ilgili ülke polisi tarafından kişibaşı 200 CZK ile 4000 CZK arasında cezalar verilebilmektedir. Seyahat sigortasını yanında bulundurmadığı için ilgili ceza ile karşılaşılması durumunda sorumluluk misafirlerimize aittir.

 

Pegasus ve Türk Hava Yolları uçuşlarında her kişinin 1 bagaj ve 20 kilo hakkı vardır. 20 kiloyu geçen bagajlar için ücret farkı ödenmesi gerekmektedir. Airarabia Havayollarında sadece 10 kilo el bagajı hakkınız bulunmaktadır. (Harici bagaj için ekstra ücret talep edilmektedir.) Eşli - çocuklu dahi olsa 20 kilo sınırı aşılamamakta ve fark ödenmesi gerekmektedir. Bu sebeple her kişi için 1 bagaj tavsiye edilir. El bagajları maksimum 7 kilo olmalıdır.Vize ile ilgili önemli notlar;

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden veya www.vizebilgi.com’dan temin edebileceğiniz “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Acentamız sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir.Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

Pasaportlara vize uygulanması için karşılıklı 2 boş sayfa zorunludur.Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

İptal edilmiş pasaportlardaki geçerli Schengen vizeleri ile seyahat edilememektedir.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

Siz de yorumunuzu yapın...