DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • antalya çıkışlı karadeniz turları - batum turları
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / 29 EKİM ÖZEL KAŞ TURU
29 EKİM ÖZEL KAŞ TURU
29 EKİM 2017 / 1 GECE 2 GÜNDÜZ
275 TL

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI VE ÖZEL KAŞ TURU

29 EKİM 2017 / 1 GECE 2 GÜNDÜZ


1.GÜN: DEMRE – ÇAYAĞZI – KEKOVA - KAŞ

Sabah saat 06:30 da  hareket edilir. Şahin Tepesinde kahvaltınızı yaparken Kumluca ve civarını kuşbakışı izleyebilir ve fotoğraf çekebilirsiniz. Kahvaltı molasının ardından Demre’ye varılır. Burada Çayağzı limanından tekneye binilir. Batık şehir,Kekova Simena Kaleköy,ve muhteşem güzellikteki koylarda  yüzme molalarının ardından Çayağzı limanına dönülür. Sonrasında Demre’ye hareket edilerek Açık büfe sınırsız Öğlen yemeği molası verilir. Öğlen yemeği molasının ardından Noel Baba kilisesi (Nikolaus kilisesi) gezilip görüldükten sonra gerekli molalar verilerek Kaş a varılır. Otelimize yerleşilir ve akşam yemeğimizi otelde aldıktan sonra Cumhuriyet Bayramı ve Kaş’ın Kurtuluş etkinliklerine katılmak üzere Kaş Cumhuriyet Alanı’na gidiliri. Daha sonra otelimize dönülerek konaklanır.

2.GÜN: KALKAN – AKÇAY - ELMALI

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından Kalkan a gelinir, serbest zaman sonrası yola devam edilerek Patara plajına varılır. Burada da verilen serbest zaman sonrası Sütleğen üzeri Akçay a gelinir. Öğle yemeğimizi burada aldıktan sonra yola devam edilerek Elmalı ya varılır. Burada serbest zaman alışveriş molasının ardından yola devam edilerek Korkuteli üzeri Antalya ya gelinir.

 

 TUR FİYATINA DAHİL HİZMETLER

-Seyahat Sigortası

-Tekne turu ve ilk gün öğle yemeği

-Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı

-Konaklama

-Otelde Alınan Akşam Yemeği

-Ulaşım

-Rehberlik Hizmetleri

-Verilen Fiyat İki Kişilik Odalarda Kişi Başı Nakit Fiyatıdır

-0-6 Yaş Çocuk Ücretsiz. 06-12 yaş çocuk % 50 ücrete tabidir.


REZERVASYON

0 242 321 23 73 - 0 507 644 48 45 


Mutlaka Okuyunuz

Turumuzla İlgili Önemli Notlar;

Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

 

Rehberimiz acentamızın onayı ile programda değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katıla tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.

 

Gezimiz, minimum 30 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 5 gün öncesidir ve acenteniz tarafından iletilecektir. Yurt dışı turlarımızda %35 ön ödeme ile rezervasyon alınabilmektedir. 

 

Acentamız, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentamız, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler. 

 

Tur programında ki oteller tahmini otel listesidir. Bölge müsaitliğine göre aynı standartlarda başka otellerde kalınabilir.3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. 

 

Orta Avrupa turlarında misafirlerimizin seyahat sigortalarını yanlarında bulundurma zorunluluğu vardır. Seyahat sigortalarını yanlarında bulundurmayan misafirlerimize ilgili ülke polisi tarafından kişibaşı 200 CZK ile 4000 CZK arasında cezalar verilebilmektedir. Seyahat sigortasını yanında bulundurmadığı için ilgili ceza ile karşılaşılması durumunda sorumluluk misafirlerimize aittir.

 

Pegasus ve Türk Hava Yolları uçuşlarında her kişinin 1 bagaj ve 20 kilo hakkı vardır. 20 kiloyu geçen bagajlar için ücret farkı ödenmesi gerekmektedir. Airarabia Havayollarında sadece 10 kilo el bagajı hakkınız bulunmaktadır. (Harici bagaj için ekstra ücret talep edilmektedir.) Eşli - çocuklu dahi olsa 20 kilo sınırı aşılamamakta ve fark ödenmesi gerekmektedir. Bu sebeple her kişi için 1 bagaj tavsiye edilir. El bagajları maksimum 7 kilo olmalıdır.Vize ile ilgili önemli notlar;

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden veya www.vizebilgi.com’dan temin edebileceğiniz “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Acentamız sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 


T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir.Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

Pasaportlara vize uygulanması için karşılıklı 2 boş sayfa zorunludur.Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

İptal edilmiş pasaportlardaki geçerli Schengen vizeleri ile seyahat edilememektedir.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

Siz de yorumunuzu yapın...