DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • 2019 YILLIK PROGRAM
  • GÜNÜBİRLİK TURLAR
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / YENİ YILDA DOGU EXPRES TURU
YENİ YILDA DOGU EXPRES TURU
29/12/2019 - 02/01/2020 / 4 GECE 5 GÜNDÜZ
2100 TL


1.Gün: Sabah 06:30’da Antalya Havalananı İç hatlar terminalinde buluşuyoruz. Sunexpress hava yolları ile 08:05’de Van'a uçuyoruz. Burada Van kahvaltısı, Akdamar Adası ve Van kalesi (Mevsim şartlarına göre panoramik olarak yapılabilir) Van Kedi Evi, Urartu Gümüş Atölyesi Gezimizin Ardından Van’ da bulanan otelimize gelinerek konaklanır.

2.Gün: Sabah otel ’de alınan kahvaltının ardından Muradiye Şelalesi, Doğubayazıt İshak Paşa Sarayı (Mevsim şartlarına göre ziyaret edilebilir) ardından yola devam edilerek Kars’ a gelinir. Burada bulunan Kars kalesi 12 havariler kilisesi Ulu cami, Taş köprü, Namık Kemal evi, eski Rus binaları panoramik olarak görülür, ardından Kars' taki otelimizde konaklanır.

3.Gün: Sabah otel ‘de alınan kahvaltının ardından Ani harabelerine gelinir ardından çıldır gölüne gelinir. Buz tutan çıldır gölü üzerinde dileyen misafirlerimiz atlı kızak keyfini yaşayabilir sonrasında karsa dönülerek otele yerleşilir. (yeni yılı Kafkas gecesi ve canlı müzik ile karşılıyoruz. (Extra)

4.Gün: Sabah otel ‘de alınan kahvaltının ardından Kars Sarıkamış'a gelinir. Katarına Köşkü, Sarıkamış kültür evi yol kenarında bulunan Sarıkamış şehitler abidesi görülür ardından Kars’ a gelinir. Kars harp tarihi müzesi gezilir. Kars yöresel ürünler alışveriş için serbest zaman verilir ve Kars’ takı otelimizde konaklanır.

5.Gün: Doğu Ekspresi yolculuğu ile Erzurum’ a gelinir. Meşhur cağ kebabı yenilir ardından çifte minareli medrese üç kümbetler,Erzurum kalesi, tarihi Erzurum evleri, Tarihi Taşhan çarşısında meşhur Oltu taşı alışverişi yapılır sonrasında Erzurum havalananına geçilerek Anadolu Jet hava yolları ile 20:20 de hareket edilerek Ankara Esenboğa aktarmalı Antalya’ya dönülür.

                                                                                                                         FİYATA DAHİL OLANLAR

Erzurum  Antalya uçak bileti

Antalya Van uçak bileti

4 gece Otel Konaklaması

Kars Erzurum Tren bileti

Seyehat Sigortası

Ulaşım

Rehber

REZERVASYON

0 242 321 23 73 – 507 644 48 45Siz de yorumunuzu yapın...