DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • 2021 YILLIK PROGRAM
  • GÜNÜBİRLİK TURLAR
  • Antalyadan turlar
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / UÇAKLI KARADENİZ TURU
UÇAKLI KARADENİZ TURU
TEMMUZ AGUSTOS EYLÜL / 4 GECE 5 GÜNDÜZ
4950 TL

UÇAKLI KARADENİZ TURU

TUR ÇIKIŞ TARİHLERİ

 26-30 AGUSTOS / 9-13 EYLÜL / 22-27 EYLÜL

1.Gün: Sabah 10:30’da Antalya havaalanı iç hatlar terminalinde siz değerli misafirlerimizle buluşarak check-in işlemlerimizin ardından 12:20 uçağıyla Trabzon’a uçuyoruz. Trabzon’a varış saatimiz 14:00. Bizleri bekleyen aracımızla buluşarak keyifli,rüya gibi karadeniz gezimize başlıyoruz, istikametimiz Uzungöl olacaktır. Uzungöl’ün etrafında dolaştıktan sonra dilerseniz Uzungöl’ü kuşbakışı izleyebileceğiniz Karester yaylasına çıkabilirsiniz.Bol bol fotoğraflarımızı çektikten sonra tekrardan uzungöl’e dönüş yapıyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelimizde. 

2.Gün: Kahvaltımızın ardından uzungöl’den ayrılıyoruz ve istikametimiz Çayeli olacaktır. Rize bezlerinin binbir çeşitlerini bulabileceğiniz dokuma atölyesinde önce genel bilgiler alıyoruz sonrasında alışverişlerimizi yapıyoruz. Ardından Haremtepe çay bahçelerine gidiyoruz( Harem tepe çay bahçeleri 2021 yılında yerel yönetimlerin aldığı kararla ziyaretle kapatılmıştır. 2022 yılında tekrardan ziyaretlere açılırsa ziyaretimiz gerçekleşecektir. )Harem tepe çay bahçeleri kapalı olması taktirde alternatif olarak Ağaran şelalesi programımız gerçekleşecektir. Sonrasında dizilere filmlere konu olmuş olan Fırtına vadisine geliyoruz. Burada hem öğle yemeğimizi alıyoruz hem de fırtına deresindeki aktivitelere katılma şansını buluyoruz. Zipline, rafting vs aktiviteler yapabilirsinizSonrasında çamlıhemşin’den ayder yaylasına çıkıyoruz. Gelin tülü şelalesinde fotoğraflarımızı çekiyoruz. Ayder yaylasında serbest olarak dolaşarak yaylanın tadını çıkartıyoruz. İsteyenler için extra olarak düzenlenecek olan Hüser yaylası(sis bulutları) gezimiz olacaktır. Muazzam gün batımını izleyerek bol bol fotoğraflarımızı çekerek bu anın tadını çıkartıyoruz. Sonrasında Ayder yaylasına dönüş yaparak otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelimizde. 

3.Gün: Kahvaltımızın ardından gün boyunca yayla gezilerimiz olacaktır. Pokut yaylası, Sal yaylası, Şenyuva köyü( sevdaluk dizisinin çekildiği köydür),Zilkale, palovit şelalesi gezileri olacaktır. Yayla gezilerimizde karadeniz havasını iyice hissedebileceğiz güzel manzaralarla yaylaların tadını çıkarıp unutulmaz anlar yaşayacağız. Hava şartlarından dolayı bazı yaylalara çıkış yapılamayabilinir böyle durumlarda Rehberimiz tarafından alternatif rotalar belirlenecektir. Konaklama Ayder yaylası. Akşam yemeği otelimizde. 

4:Gün: Kahvaltımızın ardından ayder yaylasından ayrılarak Borçka’ya gelinir. Burada bizleri bekleyen minibüslere geçiyoruz ve doğa harikası Karagöl tabiat parkına çıkıyoruz. Karagöl’ün etrafında yürüyüş yaparak doğanın tadını çıkartıyoruz ve bol bol fotoğraflarımızı çekiyoruz. Sonrasında tekrardan Borçka’ya gelip kendi aracımıza geçiyoruz ve Sarp sınır kapısına geliyoruz sınırdaki işlemlerimizin ardından Gürcistan’a geçiş yapıyoruz ve Batum’a varıyoruz. Batum’da gezeceğimiz yerler; Efsnesiyle altın post heykeli, Medea anıtı, Astrolojik saat, Avrupa meydanı, Alfabe kulesi, Ali ve Nino heykeli, piazza meydanı batum gezimizi tamamladıktan sonra tekrardan sınır kapısına geliyoruz ve Türkiye tarafına geçerek yolumuza devam ederek Sürmeneye  geliyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelimizde. 

5.Gün: Kahvaltımızın ardından hareket ederek Sürmene’ye gelinir. Meşhur sürmene bıçakları satış mağazasına gelerek önce bıçaklar hakkında bilgiler alıyoruz ve alışverişlerimizi yapıyoruz. Ardından Çay fabrikasına geçiyoruz, Çayın yetiştirilmesinden toplanılıp fabrikaya gelişine kadar ve paketlenip sofralarımıza gelene kadar geçiş aşamaları hakkında bilgiler alıyoruz ve çaylarımızı da tattıktan sonra fabrikadan çay alışverişlerimizi yapıyoruz. Sonrasında yolumuza devam ederek Maçka Altındere milli parkına geliyoruz ve hikayesiyle,Tarihiyle ve Kültürel özellikleriyle Sümela manastırını ziyaret ediyoruz. Ardından Trabzon merkezine gelerek Atatürk köşkünü ziyaret ediyoruz. Sonrasında Trabzonun meşhur telkarisi-Gümüş mağazasına gelerek yöresel işcilik olan Trabzon kazaziye ve trabzon hasırları hakkında bilgiler aldıktan sonra alışverişlerimizi yapıyoruz. Alışverişlerimizi yaptıktan sonra Trabzon havaalanına geçiyoruz ve check-in işlemlerimizin ardından 19:55 uçağıyla Antalya’ya uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Antalya’ya varış saatimiz 21:30. Ve siz değerli misafirlerimizle vedalaşarak, uygun zamanınızda ofisimize kahvemizi,çayımızı içmeye davet ederek ayrılıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLANLAR

Ulaşım

Antalya Trabzon ve Trapzon antalya uçak biletleri

Otellerdeki tüm kahvaltı ve akşam yemekleri

Profesyonel rehberlik

Seyehat sigortası

ÜCRETE FAHİL OLMAYANLAR

✖️İlk gün kahvaltı

✖️Son gün akşam yemeği

✖️Tüm öğle yemekleri

✖️müze ve ören yeri giriş ücretleri( müze kartı almanızı tavsiye ederiz)


▪️2 veya 3 kişilik odalarda kişi başı 4399 ₺'den başlayan fiyatlarla

▪️2 yetişkin yanında 0-2 yaş çocuk 500 ₺

▪️2 yetişkin yanında 3-5 yaş çocuk 1500 ₺ 

▪️2 yetişkin yanında 6-11 yaş çocuk 2650 ₺

 Single oda fiyatı 5100 ₺


    REZERVASYON

      + 90 242 321 23 73 / + 90 507 644 48 45Siz de yorumunuzu yapın...