DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • 2021 YILLIK PROGRAM
  • GÜNÜBİRLİK TURLAR
  • Antalyadan turlar
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / KUZEY EGE TURU
KUZEY EGE TURU
TEMMUZ AGUSTOS EYLÜL / 3 GECE 3 GÜN
1650 TL

KUZEY EGE TURU

3 GECE 3 GÜNDÜZ / AKŞAM ÇIKIŞLI

 25-28 AĞUSTOS 2022 /  15-18 EYLÜL 2022 

1.GÜN: Akşam siz değerli misafirlerimizle buluşarak yolculuğumuza başlıyoruz ve sabah saatlerinde Geyikli’ye varıyoruz. 08:00 feribotuyla Bozcaada’ya geçiyoruz. Bozcaada’da ilk gezeceğimiz yer kalesi olacaktır.rehberimiz eşliğinde kaleyi dolaştıktan sonra şehir merkezinde bulunan adanın meşhur şarap mahzenine uğruyoruz hem şaraplar hakkında genel bilgileri alıyoruz hem de dileyenler alışverişlerini yapabilecekler. Daha sonrasında şehir merkezinde gezinti ve yöresel ürünlerden alışveriş yapmak için serbest zaman veriyoruz. Ardından 13:00 feribotuyla Bozcaada’dan ayrılıyoruz ve geyikli iskelesine geçiyoruz. Sonrasında yolumuza devam ederek Asos’a (BEHRAMKALE) varıyoruz. Asos antik kentini ziyaret ettikten sonra Asos’un otantik sokaklarında yürüyüş yaparak bol bol fotoğraflarımızı çekiyoruz. Ardından ALTINOLUK’da bulunan otelimize yerleşiyoruz.
2.GÜN: Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra ZEYTİNLİ KÖYÜ’ne geliyoruz. Minibüslerle, KAZDAĞLARI MİLLİ PARKI’na çıkıyoruz. SÜTÜVEN ŞELALESİNİ geziyoruz ve orman içi zevkli bir yolculukla HASAN BOĞULDU’ya ulaşıyoruz. Hasan ile Emine’nin hazin öyküsünü rehberimizden dinleyerek, yemyeşil doğası,pınarı küçük göletleri ve şelalesiyle keyifli bir gezi yapıyoruz. Bu gizli cennette yürüyüş ve bol oksijen size büyük şehir stresini unutturacak. Daha sonra, CUNDA ADASI’na hareket ediyoruz. Ve adaya giderken TÜRKİYE’nin ilk boğaz köprüsünden geçme fırsatımız olacaktır. Cunda merkezine ulaştığımızda arnavut kaldırımlı dar sokakları,eski rum evleri,ve rengarenk kafeleriyle büyüleyici bir yer olan bu şirin adayı geziyoruz. Koç ailesi tarafından restore edilerek içinde oyuncaklar,ve antika arabaların bulunduğu bir müzeye çevrilen TAKSİYARHİS KİLİSE’sini ziyaret ediyoruz. Sonrasında 150 yıllık tarihi olan meşhur taş kahvede mola veriyoruz ve kahvelerimizi yudumluyoruz,meşhur sakızlı kahvesinden içebilirsiniz. Ardından zeytin yağı fabrikasına uğrayarak,zeytin ve zeytin yağı alışverişi yapıyoruz.sonrasında ŞEYTAN SOFRASINA geliyoruz. Eşsiz manzaranın tadını çıkarıyoruz ve bol bol fotoğraflarımızı çekiyoruz. Sonrasında ise otelimize yerleşiyoruz.Konaklama ( sarımsaklı,ayvalık, Dikili bölgesi). 
3.GÜN: kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, ESKİ FOÇA’ya hareket ediyoruz.Antik çağda İYONYA’nın en önemli yerleşimlerinden biri olan FOÇA; taş evlerle süslü sokakları,mavi bayraklı koyu, balıkçı tekneleri ile süslü renkli limanı ile gözlerinizi şenlendiren,mekanları ile instagram’da ‘YAŞIYOSUN BU HAYATI’ dedirtten, izmir’de mutlaka görülmesi gereken yerlerden biridir. Eski Foça limanı, beşkapılar kalesi, ve dar ve otantik sokaklarında yürüyüş yaparak fotoğraflarımızı çekiyoruz. Ardından izmir’e hareket ediyoruz. Konak meydanı, tarihi saat kulesini geziyoruz. Kemeraltı çarşısında serbest zaman vererek alışveriş yapma fırsatımız olacaktır. Dilerseniz KIZLARAĞASI HAN’a gelerek kahveciler hanında kahvelerinizi içebilirsiniz ve aynı zamanda yöresel ürünler alışverişi yapabilirsiniz. Sonrasında ise İzmir’den ayrılıyoruz ve Antalya’ya doğru yola çıkıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLANLAR

✓ Konaklama

✓ Otellerde alınan akşam yemeği

 Otellerde alınan Sabah Kahvaltısı

✓ Profesyonel rehberlik hizmeti

 Ulaşım

 Seyahat sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

✖️ İlk gün kahvaltı

✖️ Son gün yolda alınan Akşam yemeği

✖️ Tüöğle yemekleri

✖️ Müze ve ören yeri giriş ücretleri

✖️ Otellerde alınan içecekler

✖️ Bireysel harcamalar

2 Veya 3 kişilik odalarda kişi başı 1650 ₺

2 yetişkin yanında 0-5 yaş ücretsizdir, çocuk için koltuk talep edilirse 500 

2 yetişkin yanında 6-11 yaş çocuk 1000 

Single(tek kişi) konaklama fiyatı 1950 


REZERVASYON

+90 242 321 23 73 / +90 507 644 48 45

 Siz de yorumunuzu yapın...