DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • 2021 YILLIK PROGRAM
  • GÜNÜBİRLİK TURLAR
  • Antalyadan turlar
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / KARADENİZ RÜYASI TURU
KARADENİZ RÜYASI TURU
16 AĞUSTOS 2021 / 7 GECE 8 GÜNDÜZ
1780 TL

KARADENİZ RÜYASI TURU 
7 GECE 8 GÜNDÜZ

1.GÜN: Sabah ........... gibi  yola çıkılır.Konya-Kırıkkale-Çorum üzeri Amasya’ya varılır.Ferhat-Şirin parkında fotoğraf molasının arddından ,Amasya müzesi, Şehzadeler  müzesi,Şehzadele parkı,Beyazıd Külliyesi gezilir.Ardından amasya'da otelimiz'de konaklanır.

2.GÜN: Otelde alınan kahvaltının ardından  Samsuna varılır.Bandırma Vapuru ,Gazi müzesi,İlk Adım Anıtı,Atatürk Onur Anıtı görülür. Çarşamba ,Terme,Ünye üzeri Ordu'ya varılır.Teleferik ile Boztepeye çıkılır.sonrasında Giresun’a  geçilir fındık alışverişi yapılır. Giresun’da konaklanır

3.GÜN: Yolumuza devam ederek Trabzona geliriz.Ayasofya Camii ve Ataürk Köşkü gezilir.Meşhur Trabzon telkârisi tanıtılır.Dileyen alış veriş yapabilir. Uzungöle gelinir.Dileyen misafirlerimiz(extra)düzenlenecek olan Karaester yayla turuna katılabilirler.Tura gelmek istemeyenler Uzungöl çevresinde vakit geçirebilirler.Ardından Sultanmurat yaylası  konaklama (çaykara)

4.GÜN: Otelde alınan kahvaltının ardından  Rize’ye gelinir  Dokuma fabrikası gezilir ve alışveriş yapılır.Sonrasında Fırtına Deresi takip edilerek Çamlıhemşine gelinir.Minübüslerle (extra)Zilkale Polivit Şelalesi ve Cinciva Köprüsü görülür. Ayder yaylasına çıkılır serbest  zaman sonrası Ayder’de konaklanır.

5.GÜN: Otelde alınan kahvaltının Sarp sınır kapısına gelinir ve Batum'a gelinir.Avrupa meydanı Medea Anıtı-Altın post  Heykeli,ALİ-NİNO Aşk  heykeli–Pizza Meydanı görülür.Akşam yemeği  Batumda serbest olarak alıyoruz ve Batumu birde Akşam dolaştıktan sonra sınır kapısına gelerek Türkiye tarafına geçiyoruz ve Hopa da bulunan otelimize yerleşiriz.

(covid 19 virüs Sebebi ile Yurt dışı çıkışların açılma’ma gibi olası bir durum olması halinde karagöl Borçka Mençuna şelalesi turu ile Değiştirilecektir program )

6.GÜN: Otelde alınan kahvaltının ardından  Kenan Amca ve Fatma Teyzenin uzun uğraşları sonucunda Çayeli’nde muhteşem bir güzelliğe ev sahipliği yapan Çeçeva (Haremtepe) Köyü gizli bahçeyi ziyaret edeceğiz (Münibüslerle extra) ardından Sürmene'ye  gelinir. Çay fabrikası-Bıçak alışverişi ve Yöresel ürünler alışverişi yapılır.Ardından Maçka –Altındere vadisine gelerek Sümela manastırı ziyaret edilir.sonrasında Zigana geçidi –Hamsiköy sütlacında tadılır.Gümüşhane konaklanır

7.GÜN: Otelde alınan kahvaltının ardından Erzincan’a gelinir bakırcılar çarşısında serbest zaman ve ögle yemeğinin ardından Sivas'a gelinir.Kongre  Binası ,Çifte  Minareli Medrese ,Burcuye Medresesi,Şifaiye Medresesi görülür sonrasında Sivas’ta Konaklarınır.

8.GÜN: Otelde alınan kahvaltının ardından yolumuza devam ederek Kayseri-Nevşehir- Konya üzeri Antalya’ya  döneriz

 

FİYATA DAHİL OLANLAR                        
-Seyahat Sigortası                                        
-Otelde Alınan Sabah Kahvaltıları          
-6 Gece Otelde Alınan Akşam Yemeği    
-Konaklama    
-Ulaşım 
-Rehberlik Hizmeti 
-Batuma ulaşım
-Araç içi ikramlar
FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

-Hopa'da alınan akşam yemeği
-Müze ve Ören yeri girişleri
-Öğle yemekleri
-şahsi Harcamalar,
-Yaylalara çıkış minübüs ücretleri
-Yurt dışı çıkış harcı
-Batumda alınan akşam yemeği**********OTELDE TEK KALINMAK İSTENİRSE SNG  ÜCRETİ   2250 TL**********


ÇOCUK SEYEHAT BİLGİSİ

0-6 YAŞ KOLTUK İSTENİRSE 850 TL

7-11 yaş 1450 tl

 

ALIŞ NOKTALARI   

*Otogar

*Özdilek

*İl Sağlık

*Meltem Megapol

*Samanyolu Pastanesi Önü

*Büyükşehir Belediyesi Önü

*Anadolu Hastanesi Durağı

*Sampi Kavşağı

*Laura

*Teracity

REZERVASYON
 + 90 242 321 23 73 / + 90 507 644 48 45


Not: Tur rehberi ve acenta yukarıda belirtilen tur programında HAVA KOŞULLARI ve  İKLİM DURUMUNA göre tur programında sıra değişikliği ve program değişikliği yapma hakkına sahiptir. 

 Not: Turlarımızda araçta Oturma sistemimiz ; her misafirimiz otobüsümüze binerken çektiği koltuk kurasına göre oturmaktadır. Hiç kimseye koltuk garantisi ve sabit koltuk verilmemektedir

 Not: Turumuz aşağıdaki alınış noktalarımızdan hareket edecek olup katılımcılarımıza turdan 1 gün önce kayıtlı telefon numaraları aranarak biniş saatleri verilecektir.

Siz de yorumunuzu yapın...