DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • antalya çıkışlı karadeniz turları - batum turları
  • 2018 YILLIK PROĞRAM
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / KARADENİZ RÜYASI
KARADENİZ RÜYASI
27 AĞUSTOS-2 EYLÜL / 7 GECE 7 GÜNDÜZ
1200 TL

KARADENİZ RÜYASI

7 GECE 7 GÜNDÜZ  

Önemli Notlar ve uyarılar kısmını mutlaka okuyunuz !!!!

TUR ÇIKIŞ TARİHLERİ
27  Agustos 2018 
------------ 02  Eylül 2018

Word- bonus kart’a taksit

3 taksit 1250 ₺ 6 taksit 1270 ₺ 9 taksit 1290 ₺

1.GÜN : Akşam saat 21.00 da Antalya-Konya-Nevşehir üzeri Sivas’a varılır. Burada güzel bir mekanda alınan  sabah kahvaltısının ardından Çifte Minareli cami,Kongre merkezi ve sivas merkezde verilen serbest zamanın ardından Erzincan’a varılır. Bakırcılar çarşısı gezilir ve burada ki serbest zamandan sonra öğle yemeğimizi yer Erzurum’a doğru yola çıkılır. Çifte Minareli Medrese, Tarihi Erzurum evleri ziyaret edilir. Meşhur Oltu Taşı alışverişi için Taşhan’da serbest zaman verilir. Sonrasında burada ki otelimizde konaklanılır .(akşam yemeği otelde alınır)  

2.GÜN : Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Artvin üzeri Borçka’ya gelinir.Burada ki minibüslerle (ekstra) Karagöl’e gidilir. Burası gezilip görüldükten sonra Borçka’ya gelir öğle yemeğimizi burada alırız. Sonrasın da yola çıkarak Hopa ya gelinir ve buradaki otelimizde konaklanır.

3.GÜN : Sabah kahvaltısından sonra Sarp Sınır Kapısına gelinir ve Gürcistan a geçilir(ekstra) ve Batum turu yapılır. Batum Gorya kalesi ziyaret edilir.Batum Botanik Park, Avrupa Meydanı, Medea Anıtı, Altın Post Heykeli, Tarihi Batum Limanı gezilir.Serbest zamanın ardından Sarp sınır kapısına geri dönüş ve yola devam edilerek  Ayder Yaylasına gelinir   ve Ayder yaylası gezilip görüldükten sonraburadaki otelimizde  konaklanır.

4.GÜN : Otelde alınan sabah kahvaltısının Çamlıhemşin e gelinir burada  ardından bizi bekleyen minibüslerle (ekstra ) Zilkale  yaylasına çıkılır, tekrar minibüslere binip aracımızın yanına gelinir ve Rize’ye doğru yola çıkılır. Rize Dokuma Bezleri Fabrikası gezilir. Daha sonra i Uzungöl’e gidilir. Uzungöl yaylası gezilir. Daha sonra Sürmenede bıçak fabrikasına gelinir burası gezildikten sonra   İkiçay fabrikasına gelinir  burada  da çay alışverişini yapar  yola devam edilerek Trabzon’a gelinir ve otelimizde konaklanılır.(akşam yemeği otelde alınır)  
5.GÜN :  Otelde alınan kahvaltının ardından, Atatürk Köşkü ve Trabzon gümüşçüsü gezilir  Trabzon Cumhuriyet meydanında verilen serbest zamanın ardından Ordu’ya gelinir. Boztepe teleferikle (ekstra) gezildikten sonra yola devam edilerek Fatsa’ya gelinir. Burada ki otelimizde konaklanılır.(akşam yemeği otelde alınır )
6.GÜN : Otelde alınan kahvaltının ardından sonra yola devam edilerek Çarşamba üzeri Samsun’a gelinir. Bandırma Vapuru, Cumhuriyet Meydanı, Etnografya Müzesi, Atatürk Müzesi gezilir. daha sonra Amasya’ya doğru yola çıkılır. Burası da gezilip görüldükten sonra burada ki otelimizde konaklanılır. 
7.GÜN : Otelde alınan kahvaltının ardından yola devam edilerek Çorum Alacahöyük-Ankara üzeri Antalya’ya gelinir.    

 

 TUR FİYATINA DAHİL OLANLAR

- Seyahat sigortası  
- Konaklama   
- Otelde alınan sabah kahvaltısı               
- Otelde alınan akşam yemeği   
- Ulaşım  
- Rehberlik hizmetleri 

2 Yetişkinin yanında 0-6 yaş koltuk istenirse 400 ₺  07 / 12 yaş 700 ₺

Rezervasyon

0 242 321 23 73 - 0 507 644 48 45 - 0 532 660 07 46

İLK GÜN SABAH KAHVALTISI + TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ + MÜZE ve ÖRENYERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ + GÜRCİSTAN GEÇİŞ ÜCRETİ 
+ BOZTEPE - + ZİLKALE - KARAGÖL YAYLA TURLARI MİNİBÜS ÜCRETLERİ 
+ EXTRA KİŞİSEL HARCAMALAR

DİKKAT: TC NOLU NÜFUS HÜVİYET CÜZDANINIZI SEYAHATE ÇIKARKEN YANINIZA ALMAYI UNUTMAYINIZ.

YENİ KİMLİKLERLE TURA KATILMANIZ TAVSİYE EDİLMEKTEDİR.

NOT: Türkiye ile Gürcistan Devletleri arasında yapılan anlaşma gereği TC vatandaşları Batum’a üzerinde TC kimlik numarası bulunan nüfuz cüzdanı ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (ehliyet vs.) geçiş yapılamamaktadır. TC vatandaşı olmayan misafirlerimiz pasaport ile geçiş yapacaklardır. Ailesi ile birlikte seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin BATUM’a geçişleri için NOTER’den onaylı MUVAFFAKATNAME almaları gerekmektedir. 0-6 yaş küçük misafirlerimiz için fotoğraflı nüfus cüzdanı gereklidir.

(Olağanüstü hal dönemi uygulamaları devam ettiği takdirde aktif kamu personeli veya kamudan emekli, memur, asker, polis vb. tüm kamu personelinin kendileri ve aileleri için bağlı bulundukları kurumdan yurt dışına çıkış engeli olmadığına dair yazı almaları gerekmektedir. Sigortası kamu personeli olan eşi ya da babası üzerinden devam eden TC vatandaşları da bu izni almak zorundadır. Yurt dışına çıkışta kullanılacak kimliklerin eskime ( yıpranma / resim ile şahıs arasında ciddi fiziksel değişim meydana gelme vb.) durumlarından ötürü Batum’a girememesinden Daima Tur sorumlu değildir. )

MÜZEKART BİLGİSİ:

Müze Kart Tur fiyatına dâhil değildir.
Tur ücretimize Müze Ören Yeri ücretleri dâhil degildir. (Özel İdare ve belediye işletmeleri vb.) Kültür ve Turizm Bakanlığına ait yerlerde Müzekart geçerli olup Müze girişinde kart alınabilir. Müze kart almayan misafirler ilgili müzelere ücret ödeyip bilet alarak girerler.

 

 

 

Siz de yorumunuzu yapın...