DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • 2019 YILLIK PROGRAM
  • GÜNÜBİRLİK TURLAR
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / KARADENİZ RÜYASI
KARADENİZ RÜYASI
25 AĞUSTOS- 1 EYLÜL / 7 GECE 8 GÜNDÜZ
1600 TL

KARADENİZ RÜYASI


7 GECE 8 GÜNDÜZ  


1.GÜN: Sabah 06.00 da hareket edilir, gerekli molalar verilerek Konya-Cihanbeyli-Kulu-Kırıkkale-Çorum üzeri Amasya’ya gelinir ve buradaki otelde konaklanır.

2.GÜN: Sabah kahvaltıdan sonra yola çıkılır, Kaya Mezarları, Yalıboyu Evleri, Şehzadeler Parkı, Ferhat ve Şirin Su Kanalları görülür. Buralardaki serbest zamandan sonra yola çıkılarak Samsun’a gelinir. Samsun’da Bandırma Vapuru, Gazi Müzesi ziyaret edilir. Daha sonra yola devam edilerek Terme-Ünye-Fatsa üzeri Ordu’ya varılır. Telefelikle (extra) Boztepe’ye çıkılır. Buradaki serbest zamanın sonunda otele geçilir ve konaklanılır.

3.GÜN: Sabah kahvaltıdan sonra yola çıkılır. Giresun üzeri Trabzon’a varılır. Burada Atatürk Köşkü ve Ayasofya Camii ziyaret edilir. Daha sonra meşhur Trabzon telkâri sanatı hakkında bilgi alınarak gümüş alışverişi yapılır. Verilen serbest zaman sonunda yola devam edilerek Sürmene’ye gelinir, meşhur Sürmene bıçaklarının alışverişi yapılır. Serbest zaman sonrası yola çıkılarak çay fabrikasına gelinir. Burada çay tadımı yapılır, fabrika gezilir ve çay alışverişi yapılır. Tekrar yola çıkılarak Uzungöl’e gelinir. Serbest zaman sonrası Uzungöl’de konaklanır.

4.GÜN: Sabah kahvaltıdan sonra yola çıkılır, Rize’ye gelinir. Dokuma atölyesi gezilerek alışveriş yapılır. Serbest zaman sonrası yola çıkılır, Fırtına Vadisi takip edilerek Çamlıhemşin’e gelinir. Minibüslerle (extra) Zilkale, Palovit Şelalesi ve Şenyuva köprüsü ziyaret edilir. Ardından Ayder Yaylası’na gelinerek konaklanır.

5.GÜN: Sabah kahvaltıdan sonra yola çıkılır. Borçka’ya gelinerek minibüslerle (extra) Karagöl Tabiat Parkı turu gerçekleştirilir. Daha sonra Sarp Sınır Kapısı’na gelinerek Batum’a geçilir. Burada Avrupa Meydanı, Medea Altın Post Heykeli, Alfabe Kulesi, Ali ve Nino Aşk Anıtı, Batum Limanı ve merkezindeki gezinti sonrası tekrardan sınır kapısına gelinerek Türkiye tarafına gelinir. Hopa’da konaklanır.

6.GÜN: Sabah kahvaltı sonra yola çıkılır. Maçka’ya gelinerek Altındere Vadisi, Sümela Manastırı Ziyaret edilir, Zigana Geçidi sonrasında Hamsiköy sütlacı tadılır. Ardından yola devam edilerek Karaca Mağarası ziyaret edilir ve Gümüşhane’ye gelinerek buradaki otelde konaklanır.

7.GÜN: Sabah kahvaltıdan sonra yola çıkılır. Kelkit üzeri Erzincan’a varılır, Girlevik Şelalesi ziyaret edilir. Erzincan merkezde Yeraltı Bakırcılar Çarşısı görülerek alışveriş yapılır. Ardından yola devam edilerek Sivas’a gelinir. Çifte Minareli Medrese, Buruciye Şifahanesi, Kongre binası görülür ve Sivas’ta konaklanılır.

8.GÜN: Kahvaltının ardından yola çıkılarak Kayseri’ye gelinir. Kapalı Çarşı’da verilen serbest zamanın ardından yola devam edilerek Nevşehir-Aksaray-Konya üzeri Antalya’ya dönülür.

 

FİYATA DAHİL OLANLAR

-Seyahat Sigortası

-Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı

-Otelde Alınan Akşam Yemeği 

-Konaklama

-Ulaşım

-Rehberlik Hizmeti

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

-Müze ve Ören yeri girişleri

-Öğle yemekleri

-Şahsi Harcamalar

-Yaylalara çıkış minübüs ücretleri

-Batum giriş harcı

  

******ODA DA TEK KİŞİ KONAKLAMAK İSTENİRSE FİYAT FARKI İLE TEK KİŞİ KONAKLAMA BEDELİ ( SNG)   2150TL*****

 

Çocuk Durumu

*6-12 YAŞ İKİ YETİŞKİN MİSAFİRİMİZİN YANINDA 1000 TL
*0-2 YAŞ ARALIĞI ÜCRETSİZ OLUP KOLTUK TALEP EDİLİRSE 700 TL

*3-4-5 YAŞ ARASI KATILIMCILAR 700 TL'DİR VE ARAÇTA KOLTUK SAHİBİDİRLER

 

 Not: Tur rehberi ve acenta yukarıda belirtilen tur programında HAVA KOŞULLARI ve  İKLİM DURUMUNA göre tur programında sıra değişikliği ve program değişikliği yapma hakkına sahiptir. 


 Not: Turlarımızda araçta Oturma sistemimiz ; her misafirimiz otobüsümüze binerken çektiği koltuk kurasına göre oturmaktadır. Hiç kimseye koltuk garantisi ve sabit koltuk verilmemektedir. Not: Turumuz aşağıdaki alınış noktalarımızdan hareket edecek olup katılımcılarımıza turdan 1 gün önce kayıtlı telefon numaraları aranarak biniş saatleri verilecektir.

ALIŞ NOKTALARI   

*Otogar

*Özdilek

*İl Sağlık

*Meltem Megapol

*Samanyolu Pastanesi Önü

*Büyükşehir Belediyesi Önü

*Anadolu Hastanesi Durağı

*Sampi Kavşağı

*Laura

*Teracity                                                          BİLGİ  VE   REZERVASYON

                                                      0242 321 23 73- 0507 644 48 45Siz de yorumunuzu yapın...