DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • 2019 YILLIK PROGRAM
  • GÜNÜBİRLİK TURLAR
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / KARADENİZ İNCİLERİ
KARADENİZ İNCİLERİ
20 - 27 TEMMUZ 2019 / 7 GECE 6 GÜNDÜZ
1250 TL

                           KARADENİZ İNCİLERİ /   7 GECE 6 GÜNDÜZ

                                                            1250 TL

                                  

Önemli Notlar ve uyarılar kısmını mutlaka okuyunuz !!!!

TUR ÇIKIŞ TARİHLERİ ------ DÖNÜŞ TARİHLERİ

 20 TEMMUZ ………27 TEMMUZ

 10 AĞUSTOS……….17 AĞUSTOS ( BAYRAMA ÖZEL)

 24 AĞUSTOS……….31 AĞUSTOS

 

1.GÜN: Akşam 21.00 de Antalya’dan hareket edilir, gerekli molalar verilerek Konya-Cihanbeyli-Kulu-Kırıkkale-Çorum üzeri Amasya’ya gelinir.Kahvaltı molasından sonra Şehzadeler şehri olarak tanınan Amasya’yı gezmeye başalarız.İlk olarak Kaya Mezarları, Yalıboyu Evleri, Şehzadeler Parkı, Ferhat ve Şirin Su Kanalları görülür. Buralardaki serbest zamandan sonra yola çıkılarak Samsun’a gelinir. Samsun’da Bandırma Vapuru, Gazi Müzesi ziyaret edilir. Daha sonra yola devam edilerek Terme-Ünye-Fatsa üzeri Ordu’ya varılır. Telefelikle (extra) Boztepe’ye çıkılır. Buradaki serbest zamanın sonunda otele geçilir ve konaklanılır.(KUBALİÇ OTEL)

2.GÜN: Sabah kahvaltıdan sonra yola çıkılır. Giresun üzeri Trabzon’a varılır. Burada Atatürk Köşkü ve Ayasofya Camii ziyaret edilir. Daha sonra meşhur Trabzon telkâri sanatı hakkında bilgi alınarak gümüş alışverişi yapılır. Verilen serbest zaman sonunda yola devam edilerek Uzungöl’e gelinir. Doğal güzelliğle resimlere konu olan Uzungölde fotoğraf ve Serbest zaman sonrası Çaykaradaki otelimizde konaklanır (ÇAYKARA PARK OTELl)

3.GÜN: Sabah kahvaltıdan sonra yolumuza devam ederek  Rize’ye gelinir..Dokuma atölyesi gezilerek alışveriş yapılır. Serbest zaman sonrası yola çıkılır, Fırtına Vadisi takip edilerek Çamlıhemşin’e gelinir. Minibüslerle (extra) Zilkale, Palovit Şelalesi ve Şenyuva köprüsü ziyaret edilir. Ardından Ayder Yaylası’na gelinerek konaklanır(PARADİSE OTEL)

4.GÜN: Sabah kahvaltıdan seonra yola çıkılır. Borçka’ya gelinerek minibüslerle (extra) Karagöl Tabiat Parkı turu gerçekleştirilir. Daha sonra Sarp Sınır Kapısı’na gelinerek Batum’a geçilir. Burada Avrupa Meydanı, Medea Altın Post Heykeli, Alfabe Kulesi, Ali ve Nino Aşk Anıtı, Batum Limanı ve merkezindeki gezinti sonrası tekrardan sınır kapısına gelinerek Türkiye tarafına gelinir. Hopa’da konaklanır.(PALURİ OTEL)

5.GÜN: Sabah kahvaltı sonra yola çıkılarak Sürmene’ye gelinir, meşhur Sürmene bıçaklarının alışverişi yapılır. Serbest zaman sonrası yola çıkılarak çay fabrikasına gelinir. Burada çay tadımı yapılır, fabrika gezilir ve çay alışverişi yapılır.Daha sonra. Maçka’ya gelinerek Altındere Vadisi, Sümela Manastırı Ziyaret edilir, Zigana Geçidi sonrasında Hamsiköy sütlacı tadılır. Ardından yola devam edilerek Karaca Mağarası ziyaret edilir ve yolumuza devam edilerek  Kelkit 'e  gelinir ve buradaki otelimizde konaklanır(KELKİT TERAS OTEL)

6.GÜN: Sabah kahvaltıdan sonra yola çıkılır. Kelkit üzeri Erzincan’a varılır, Girlevik Şelalesi ziyaret edilir. Erzincan merkezde Yeraltı Bakırcılar Çarşısı görülerek alışveriş yapılır. Ardından yola devam edilerek Sivas’a gelinir. Çifte Minareli Medrese, Buruciye Şifahanesi, Kongre binası görülür ve yola çıkılarak Nevşehir-Aksaray-Konya üzeri Antalya’ya dönülür

FİYATA DAHİL OLANLAR

-Seyahat Sigortası

-Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı

-Otelde Alınan Akşam Yemeği 

-Konaklama

-Ulaşım

-Rehberlik Hizmeti

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

-Müze ve Ören yeri girişleri

-Öğle yemekleri

-Şahsi Harcamalar

-Yaylalara çıkış minübüs ücretleri

-Batum giriş harcı

 

Çocuk Durumu

2 yetişkin yanında 0-2 yaş ücretsiz(koltuk istenirse 400 tl

3-6 yaş 400 tl

6-11 yaş 850 tl

 

******ODA DA TEK KİŞİ KONAKLAMAK İSTENİRSE FİYAT FARKI İLE TEK KİŞİ KONAKLAMA BEDELİ ( SNG)   1600 TL *****

 Not: Tur rehberi ve acenta yukarıda belirtilen tur programında HAVA KOŞULLARI ve  İKLİM DURUMUNA göre tur programında sıra değişikliği ve program değişikliği yapma hakkına sahiptir. 

 Not: Turlarımızda araçta Oturma sistemimiz ; her misafirimiz otobüsümüze binerken çektiği koltuk kurasına göre oturmaktadır. Hiç kimseye koltuk garantisi ve sabit koltuk verilmemektedir

 Not: Turumuz aşağıdaki alınış noktalarımızdan hareket edecek olup katılımcılarımıza turdan 1 gün önce kayıtlı telefon numaraları aranarak biniş saatleri verilecektir.

ALIŞ NOKTALARI   

*Otogar

*Özdilek

*İl Sağlık

*Meltem Megapol

*Samanyolu Pastanesi Önü

*Büyükşehir Belediyesi Önü

*Anadolu Hastanesi Durağı

*Sampi Kavşağı

*Laura

*Teracity

Not: Gürcistan geçişlerde sadece T.C. Nüfus Cüzdanı veya PASAPORTGEÇERLİDİR. Başka kimlik kartları GEÇERSİZDİR. T.C. Nüfus Cüzdanı10 yılı geçmiş, kenarları eskimiş, yıpranmış, deforme olmuş, fotoğraf şu anki halden farklı görünümde olması vb sebeplerden ötürü Gürcistan geçişlerinde sıkıntılar yaşanabilmektedir. Turumuza katılmak isteyen misafirlerimizin T.C. Nüfus Cüzdanlarını yeniletmelerini öneririz. Yeni T.C. Nüfus Cüzdanına başvuruda bulunmalarını eğer yeni T.C. Nüfus Cüzdanı tur zamanına kadar yetişmezse mevcut / eski T.C. Nüfus Cüzdanını üzerindeki mühür deforme olmadan kaplama yaptırmalarını ve koruma kartlıklarında muhafaza etmelerini öneririz. Varsa eğer her ihtimale karşı tura katıldıklarında PASAPORTlarını da önlem amaçlı almalarını öneririz.

- T.C. Nüfus Cüzdanının yukarıda bahsi geçen durumlardan dolayı kaynaklanabilecek sorunlardan KATILIMCI sorumludur. Bu konuda acentemiz buradan ve telefonda ya da yüz yüze yapılan görüşmelerde bilgilendirme yapmış olup SORUMLULUK acentemizde olmayıp KATILIMCININ kendisindedir.

Not: Anne-baba ile birlikte Gürcistan'a geçişlerde 0-18 yaş arası katılımcıların noter onaylı muvafakatname alması GEREKMEMEKTEDİR. Fakat Nüfus Cüzdanlarının fotoğraflı olması ŞARTTIR.

Not: 0-18 yaş arası katılımcıların tura sadece annesi ile katılıyor olması durumunda babanın noterden anneye noter onaylı muvafakatname vermesi ZORUNLUDUR. 

Not: 0 -18 yaş arası katılımcıların tura sadece babası ile katılıyor olması durumunda annenin noterden babaya noter onaylı muvafakatname vermesi ZORUNLUDUR.

Not: 0-18 yaş arası katılımcıların tura 3. bir kişi ile katılıyor olması durumunda anne-baba birlikte noterden 3. kişiye noter onaylı muvafakatname vermesi ZORUNLUDUR.

- 0-18 yaş arası katılımcıların yukarıda bahsi geçen durumlardan dolayı kaynaklanabilecek sorunlardan KATILIMCI sorumludur. Bu konuda acentemiz buradan ve telefonda ya da yüz yüze yapılan görüşmelerde bilgilendirme yapmış olup SORUMLULUK acentemizde olmayıp KATILIMCININ kendisindedir.  

                                           

 

                                                                  REZERVASYON

 

                                                     0242 321 23 73- 0507 644 48 45

 Siz de yorumunuzu yapın...