DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • 2019 YILLIK PROGRAM
  • GÜNÜBİRLİK TURLAR
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / KARADENİZ BATUM TURU
KARADENİZ BATUM TURU
12 AĞUSTOS -20 AĞUSTOS / 8 GECE 9 GÜNDÜZ
1450 TL


                                      12 AĞUSTOS-20 AĞUSTOS / 1450 TL

                                       24 TEMMUZ-1 AĞUSTOS

                          KARADENİZ -BATUM TURU ( 8 GECE 9 GÜNDÜZ)

1.GÜN: Sabah 07.00  Antalya dan çıkılır. Manavgat Akseki üzeri Konya ya gelinir. Konya Mevlana Müzesi gezildikten sonra  Ürgüp e gelinir ve Peri Bacalarını fotoğraflayacağımız Paşabağ gezildikten sonra buradaki otelimizde konaklanır.(AKŞAM İSTEYENLERLE EXTRA TÜRK GECESİNE GİDİLİR.)

2.GÜN: Sabah kahvaltısından sonra otelden çıkılır ve Sivas a geliriz.Sivas Kongre Binası,Çifte Minare, Burciye, Şifaiye Medreseleri gezilir. Sivas’tan çıkılır. Yola deva edilerek Erzincan’a gelinir. Burada Bakırcılar Çaşısı ve Alış-Veriş molası sonrası Girvelik Şelalesi gezildikten sonra buradaki otelimizde konaklarız.

3.GÜN: Sabah kahvaltısından sonra Erzurum a gelinir.  Taşhan Gümüşcüler Çarşışı , Çifte Minareli Medrese , Tarihi Erzurum Evleri gezilip görüldükten sonra. Erzurum’dan çıkılır.  Yola devam edilerek Kars’a gelinir. Ani harabeleri ziyaret edilir. Kars kalesi 12 Havariler Kilisesi ziyaret edilir. Kars taki otelimize gelinerek konaklanır

4.GÜN: Sabah kahvaltısından sonra Eski Rus Binaları Fotoğraflanır.Serbest zaman sonrası yola devam edilerek Artvin üzeri  Borçka ya gelinir. Buradan münibüslerle (ekstra) Karagöl Yaylası gezilir.Daha sonra yola devam edilerek Hopa ya gelinir ve buradaki otelimizde konaklanır.

5.GÜN:Sabah kahvaltısından sonra Sarp Sınır Kapısına gelinir ve Gürcistan a geçilir(ekstra) ve Batum turu yapılır. Batum Gorya kalesi ziyaret edilir.Batum Botanik Park, Avrupa Meydanı, Medea Anıtı, Altın Post Heykeli, Tarihi Batum Limanı gezilir.Serbest zamanın ardından Sarp sınır kapısına geri dönüş ve yola devam edilerek  Ayder Yaylasına gelinir ve  konaklanır.

6.GÜN:Sabah kahvaltısı sonra Çamlıhemşin e gelinir minibüslerle (extra) Zilkale, Palovit yaylası ve şelalesine gidilir.Buralar gezilip görüldükten sonra Rize’ye doğru yola çıkılır. Rize bezi dokuma atölyesi ziyaret edilir ve alışveriş yapılır.Daha sonra  Of a gelinir.Çay fabrikası ziyaret edilir ve çay alışverişi yapılır.Ardından Çaykara üzeri Uzun göle gelinir.Buradaki serbest zaman sonrası  Sürmene’ye gelinir. Meşhur Sürmene Bıçakları satılan fabrikada  alışveriş yapılır, daha sonra yola devam edilerek Trabzon a gelinir ve konaklanır.

7.GÜN:Sabah kahvaltısından sonra Atatürk Köşkü ve Trabzon gümüşçüsü gezilir.Trabzon Cumhuriyet  meydanında  verilen serbest zaman ardından Orduya gelinir.Boztepe teleferkle (ekstra) gezildikten sonra yola devam edilerek Fatsa ya gelinir.Buradaki otelemizde konaklanır.

8.GÜN: Otelde alınan kahvaltının ardından sonra yola devam edilerek Çarşamba üzeri Samsun’a gelinir. Bandırma Vapuru, Cumhuriyet Meydanı, Etnografya Müzesi, Atatürk Müzesi gezilir. daha sonra yola devam edilerek Amasya’ya gelinirr.Amasya da  Hazeranlar Konağı-Kaya Mezarları- ve Amasya arkeoloji ve mumya müzesi gezilir daha sonra burada ki otelimizde konaklanılır.

9.GÜN: Otelde alınan kahvaltının ardından yola devam edilerek Çorum Alacahöyük-Ankara üzeri Antalya’ya gelinir

                  TUR FİYATINA DAHİL OLANLAR
- Seyahat sigortası                           - Konaklama         
- Otelde alınan sabah kahvaltısı      - Ulaşım        
- Otelde alınan akşam yemeği         - Rehberlik hizmetleri
2 yetişkin yanında ; 0-6 yaş ücretsiz(koltuk istenirse 450 tl ) 7-12 yaş  800 tl

                                       FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
İLK GÜN SABAH KAHVALTISI + TÜM ÖĞLE YEMEKLERİ + MÜZE ve ÖRENYERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ + GÜRCİSTAN GEÇİŞ ÜCRETİ 
+ BOZTEPE - + ZİLKALE - KARAGÖL YAYLA TURLARI MİNİBÜS ÜCRETLERİ 
+ EXTRA KİŞİSEL HARCAMALAR

REZERVASYON

0 (242) 321 23 73  – 0 (507) 644 48 45

info@daimatur.com – www.daimatur.com

NotGürcistan geçişlerde sadece T.C. Nüfus Cüzdanı veya PASAPORTGEÇERLİDİR. Başka kimlik kartları GEÇERSİZDİR. T.C. Nüfus Cüzdanı10 yılı geçmiş, kenarları eskimiş, yıpranmış, deforme olmuş, fotoğraf şuanki halden farklı görünümde olması vb sebeplerden ötürü Gürcistan geçişlerinde sıkıntılar yaşanabilmektedir. Turumuza katılmak isteyen misafirlerimizin T.C. Nüfus Cüzdanlarını yeniletmelerini öneririz. Yeni T.C. Nüfus Cüzdanınabaşvuruda bulunmalarını eğer yeni T.C. Nüfus Cüzdanı tur zamanına kadar yetişmezse mevcut / eski T.C. Nüfus Cüzdanını üzerindeki mühür deforme olmadan kaplama yaptırmalarını ve koruma kartlıklarında muhafaza etmelerini öneririz. Varsa eğer her ihtimale karşı tura katıldıklarında PASAPORTlarını da önlem amaçlı almalarını öneririz.

- T.C. Nüfus Cüzdanının yukarıda bahsi geçen durumlardan dolayı kaynaklanabilecek sorunlardan KATILIMCI sorumludur. Bu konuda Acentamız buradan ve telefonda yada yüzyüze yapılan görüşmelerde bilgilendirme yapmış olup SORUMLULUK acentamızda olmayıpKATILIMCININ kendisindedir.

Not: Anne - baba ile birlikte Gürcistan'a geçişlerde 0 - 18 yaş arası katılımcıların noter onaylı muavakatname alması GEREKMEMEKTEDİR.Fakat Nüfus Cüzdanlarının fotoğraflı olması ŞARTTIR.

Not: 0 - 18 yaş arası katılımcıların  tura sadece annesi ile katılıyor olması durumunda babanın noterden anneye noter onaylı muavakatname vermesiZORUNLUDUR. 

Not: 0 - 18 yaş arası katılımcıların  tura sadece babası ile katılıyor olması durumunda annenin noterden babaya noter onaylı muavakatname vermesiZORUNLUDUR.

Not: 0 - 18 yaş arası katılımcıların  tura 3. bir kişi ile katılıyor olması durumunda anne - baba birlikte noterden 3. kişiye noter onaylı muavakatname vermesi ZORUNLUDUR.

- 0 - 18 yaş arası katılımcıların yukarıda bahsi geçen durumlardan dolayı kaynaklanabilecek sorunlardan KATILIMCI sorumludur. Bu konuda Acentamız buradan ve telefonda yada yüzyüze yapılan görüşmelerde bilgilendirme yapmış olup SORUMLULUK acentamızda olmayıpKATILIMCININ kendisindedir.  

 


Siz de yorumunuzu yapın...