DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • 2021 YILLIK PROGRAM
  • GÜNÜBİRLİK TURLAR
  • Antalyadan turlar
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / KAPADOKYA TURU
KAPADOKYA TURU
15 TEMMUZ 2022 / 2 GECE 2 GÜNDÜZ
1200 TL

KAPADOKYA TURU

2 GECE 2 GÜNDÜZ

 26-28 Ağustos / 9-11 Eylül / 23-25 Eylül

1.GÜN: Saat 21.30’da Antalya- Akseki üzeri gerekli molalar verilerek Kapadokya’ya gelinir. Sabah kahvaltı molasının ardından Kapadokya’nın en yüksek noktası olan Üç hisar kalesi, Güvercinlik vadisi, Göreme Açık hava müzesi gezilir. Buralar gezilip görüldükten sonra Öğle yemeği molası verilir. Çanak çömlek yapımı izlenir. Zelve, Dervent vadisi gezilir peribacalarının en yoğun olduğu bölge Paşa bağlar, Ihlara Vadisi, Derinkuyu yeraltı şehri gezilip görüldükten sonra Eski Ürgüp evlerini izleyerek Asmalı konak gezilir. Daha sonra otelimize gelinir ve konaklanır. (Akşam yemeği otelde alınır.)

Not: İsteyen misafirlerimizle akşam Türk Gecesine Gidilir(Ekstra)

2.GÜN: Otelde alınan kahvaltıdan sonra Kapadokya’ya özgü en ilginç ve en merak uyandıran kültürel zenginliklerden olan yeraltı şehrine geliriz. Burayı gezdikten sonra Ihlara Vadisine geliriz. Ihlara Vadisi diğer kanyonlardan farklı olarak geçmiş dönemlerde içerisinde insanların yaşadığı dünyanın en büyük kanyonu olma özelliğini taşımaktadır. Buradaki serbest zaman sonrası yola devam edilerek Konya’ya gelinir Burada Mevlana Müzesi ve türbesi gezilir. Daha sonra gerekli molalar verilerek Seydişehir üzeri Antalya'ya dönülürNot: Tur rehberi ve acente yukarıda belirtilen tur programında HAVA KOŞULLARI ve İKLİM DURUMUNA göre tur programında sıra değişikliği ve program değişikliği yapma hakkına sahiptir. 

Not: Turlarımızda araçta Oturma sistemimiz; her misafirimiz otobüsümüze binerken çektiği koltuk kurasına göre oturmaktadır. Hiç kimseye koltuk garantisi ve sabit koltuk verilmemektedir.*2 KİŞİLİK ODALARDA KİŞİ BAŞI TUR BEDELİ (1200 TL)

*SİNGLE (TEK KİŞİLİK) ODA 1350 TL

*6-12 YAŞ ARASI KATILIMCILAR 720 TL

*0-5 YAŞ ARALIĞI ÜCRETSİZ KOLTUK TALEBİNDE 360 TL


✔️ FİYATA DAHİL OLANLAR

Otelde Alınan Akşam Yemeği

Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı

Seyahat Sigortası

Rehberlik Hizmeti

Ulaşım


❌ FiYATA DAHİL OLMAYANLAR

✖️Türk Gecesi

✖️Müze Ve Örenyeri Girişleri

✖️Extra Harcamalar

BALONA TURU İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ 


REZERVASYON

 0 (242) 321 23 73 – 0 (507) 644 48 45Siz de yorumunuzu yapın...