DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • 2021 YILLIK PROGRAM
  • GÜNÜBİRLİK TURLAR
  • Antalyadan turlar
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / KAPADOKYA TURU
KAPADOKYA TURU
30 ARALIK 2021 / 2 GECE 2 GÜNDÜZ
450 TL

KAPADOKYA TURU

2 GECE 2 GÜNDÜZ/ 450 TL

1.GÜN: Saat 21.30’da Antalya- Akseki üzeri gerekli molalar verilerek Kapadokya’ya gelinir. Sabah kahvaltı molasının ardından Kapadokya’nın en yüksek noktası olan Üç hisar kalesi, Güvercinlik vadisi, Göreme Açık hava müzesi gezilir. Buralar gezilip görüldükten sonra Öğle yemeği molası verilir. Çanak çömlek yapımı izlenir. Zelve, Dervent vadisi gezilir peribacalarının en yoğun olduğu bölge Paşa bağlar, Ihlara Vadisi, Derinkuyu yeraltı şehri gezilip görüldükten sonra Eski Ürgüp evlerini izleyerek Asmalı konak gezilir. Daha sonra otelimize gelinir ve konaklanır. (Akşam yemeği otelde alınır.)

Not: İsteyen misafirlerimizle akşam Türk Gecesine Gidilir(Ekstra)

2.GÜN: Otelde alınan kahvaltıdan sonra Kapadokya’ya özgü en ilginç ve en merak uyandıran kültürel zenginliklerden olan yeraltı şehrine geliriz. Burayı gezdikten sonra Ihlara Vadisine geliriz. Ihlara Vadisi diğer kanyonlardan farklı olarak geçmiş dönemlerde içerisinde insanların yaşadığı dünyanın en büyük kanyonu olma özelliğini taşımaktadır. Buradaki serbest zaman sonrası yola devam edilerek Konya’ya gelinir Burada Mevlana Müzesi ve türbesi gezilir. Daha sonra gerekli molalar verilerek Seydişehir üzeri Antalya'ya dönülür


Not: Tur rehberi ve acente yukarıda belirtilen tur programında HAVA KOŞULLARI ve İKLİM DURUMUNA göre tur programında sıra değişikliği ve program değişikliği yapma hakkına sahiptir. 


Not: Turlarımızda araçta Oturma sistemimiz; her misafirimiz otobüsümüze binerken çektiği koltuk kurasına göre oturmaktadır. Hiç kimseye koltuk garantisi ve sabit koltuk verilmemektedir.


NOTLAR:

*2 KİŞİLİK ODALARDA KİŞİ BAŞI TUR BEDELİ (450 TL)

*SİNGLE (TEK KİŞİLİK) ODA 550 TL

*0-5 YAŞ ARALIĞI ÜCRETSİZ KOLTUK TALEBİNDE 175 TL

*6-12 YAŞ ARASI KATILIMCILAR 270 TL'DİR VE ARAÇTA KOLTUK SAHİBİDİRLER

Not: Turumuz aşağıdaki alınış noktalarımızdan hareket edecek olup katılımcılarımıza turdan 1 gün önce kayıtlı telefon numaraları aranarak biniş saatleri verilecektir.


ÜCRETE DAHİL OLANLAR

Otelde Alınan Akşam Yemeği

Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı

Seyahat Sigortası

Rehberlik Hizmeti

Ulaşım

BALONA TURU İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ 

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

Türk Gecesi

Müze Ve Örenyeri Girişleri

Extra Harcamalar


REZERVASYON

0242 321 23 73 - 0507 644 48 45Siz de yorumunuzu yapın...