DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • 2019 YILLIK PROGRAM
  • GÜNÜBİRLİK TURLAR
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / GÜNEYDOĞU ANADOLU TURU
GÜNEYDOĞU ANADOLU TURU
29 EYLÜL - 5 EKİM 2019 / 6 GECE 7 GÜNDÜZ
1500 TL

                              GÜNEY ANADOLU  TURU / 1500

                                                      

                                                         6 GECE 7 GÜNDÜZ

 

1.GÜN: ANTALYA - ADANA -HARBİYE   

Sabah Antalya’dan  saat 05:00 de  yola çıkılarak Silifke  üzerek Adana ya gelinir  Sabancı Merkez Camiî ve Taş köprü gezilir. Öğle yemeğimizi de burada aldıktan sonra yola devam ederek Dörtyol üzere Hatay'a gelir ve otelimize geçerek akşam yemeğini alır ve konaklarız.

2.GÜN: GAZİANTEP 

Sabah otelde alınan kahvaltıdan sonra Mozaik Müzesi,Harbiye şelalesi gezilir. Daha sonra alışveriş molası verilir ardından yola devam edilerek Kırkhan üzeri Gaziantep’e gelinir. Turistik çarşıda verilen serbest zamandan sonra Zeugma Mozaik Müzesi gezilir. Daha sonra Gaziantep deki  otelimizde konaklarız. (Akşam yemeği otelimizde)

 
3.GÜN: HALFETİ-URFA   

Sabah otelde alınan kahvaltıdan sonra yola devam edilerek Birecik üzeri Halfeti'ye gelinir. Fırat nehri üzerinde batık kent tekneyle (extra) gezilir. Daha sonra Urfa’ya gelinir. Balıklıgöl-Aynızeliha Gölümancırıklar  Urfa Kalesi-İbrahim peygamberin makamı, Hz Eyüb makamı ziyaret edilir. Bedesten, otantik çarşı için verilen serbest zaman sonrası Urfa'daki otelimize geliriz. Akşam meşhur Sıra gecesine gidilir (ekstra) ve otelimizde konaklarız.   

4.GÜN:URFA-MARDIN-MİDYAT  

Sabah otelde alınan kahvaltıdan sonra hareket edilerek dünyanın ilk tapınağı olan Göbeklitepe'ye geliriz.Burayı ziyaret ettikten sonra yolumuza devam eder ve Mardin'e geliriz.  Taş işçiliği mimarisiyle görülmeye değer Mardin'de Deyrülzaferan manastırı gezer, kuyumcular çarşısında alış veriş molasının ardından  Kırklar  Kilisesi ve müzesi gezeriz.  Daha sonra sonra yola çıkılarak Midyat’a gelir ve otelimizde konaklarız.  (Akşam yemeği otelde alınır)   

5.GÜN :MİDYAT-HASANKEYF-DİYARBAKIR  

Sabah otelde alınan kahvaltıdan sonra Mardin’e benzer evlerin, taş konakların, kemerli geçitlerin, minare gibi yükselen çan kuleleriyle Süryani kiliselerinin bulunduğu Midyat, bir ortaçağ kentini andırmaktadır. Meşhur gümüşçüler çarşısı ve Sıla dizisinin çekildiği geleneksel Mardin evi olan Konakları gezeriz, Yola devam ederek Dicle Nehri‘nin kıyısında, Hasankeyf'i gezeriz. Daha sonra Batman üzeri  Diyarbakır'a gelinir. Dörtayaklı minare-Diyarbakır surları-Hasanpaşa hanı-Ulu cami gezilip görüldükten sonra otelimize gelinerek konaklarız.   

6.GÜN -KAHTA-NEMRUT-ADIYAMAN  
Otelde alınan kahvaltıdan sonra Siverek üzeri yola çıkılarak  Kahta’ya gelinir. Bizleri bekleyen minibüslerle Nemrut Dağı’na çıkarız. Karakuş tümülüsü, Cendere köprüsü, Arsamia antik kenti gezilir. Nemrut Dağı zirvesinde güneşin batışını izledikten sonra Adıyaman'da otelde konaklarız. (Akşam yemeği otelde alınır)

7.GÜN:KAHRAMANMARAŞ-ANTALYA  

Sabah kahvaltının ardından Pazarcık üzeri Kahramanmaraş’a gelinir. Sütçü imam Türbesi ziyaretinden sonra Bakırcılar çarşısı gezilir burada ki serbest zamanın ardından öğle yemeğimizi yer yolumuza devam eder Antalya’ya geliriz.

FİYATINA DAHİL OLANLAR

-Seyahat sigortası

-Otelde alınan sabah kahvaltısı

-Otelde alınan akşam yemeği

-Konaklama

-Ulaşım
-Rehberlik hizmetleri


FİYATINA DAHİL OLMAYANLAR

-Tüm öğlen yemekleri

-Müze ve örenyeri giriş ücretleri

-Tüm şahsi harcamalar
-Halfeti tekne turu

-Urfa sıra gecesi

-Nemrut’a çıkış minibüs ücreti


Çocuk Durumu

-0-2 Yaş ücretsiz. Koltuk istenirse 400 TL

-3-4-5 YAŞ ARASI KATILIMCILAR 400TL'DİR VE ARAÇTA KOLTUK SAHİBİDİRLER 

-6-12 YAŞ İKİ YETİŞKİN MİSAFİRİMİZİN YANINDA (800 TL)


******ODA DA TEK KİŞİ KONAKLAMAK İSTENİRSE FİYAT FARKI İLE TEK KİŞİ KONAKLAMA BEDELİ  1850 TL


Not: Tur rehberi ve acenta yukarıda belirtilen tur programında HAVA KOŞULLARI ve  İKLİM DURUMUNA göre tur programında sıra değişikliği ve program değişikliği yapma hakkına sahiptir. 

Not: Turlarımızda araçta Oturma sistemimiz ; her misafirimiz otobüsümüze binerken çektiği koltuk kurasına göre oturmaktadır. Hiç kimseye koltuk garantisi ve sabit koltuk verilmemektedir.

Not: Turumuz aşağıdaki alınış noktalarımızdan hareket edecek olup katılımcılarımıza turdan 1 gün önce kayıtlı telefon numaraları aranarak biniş saatleri verilecektir.

ALIŞ NOKTALARI

*Otogar

*Özdilek

*İl Sağlık

*Meltem Megapol

*Samanyolu Pastanesi Önü

*Büyükşehir Belediyesi Önü

*Anadolu Hastanesi Durağı

*Sampi Kavşağı

*Laura

*Teracity

 

 


                                         Gezimiz A Sınıfı Seyahat Acentası Güvencesinde Gerçekleşmektedir.


                                                       *****DAİMA TURİZM SEYAHAT ACENTASI*****


                                                                                 REZERVASYON 

                                                                    0242 321 23 73 - 0507 644 48 45Siz de yorumunuzu yapın...