DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • 2019 YILLIK PROGRAM
  • GÜNÜBİRLİK TURLAR
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / ESKİSEHİR SÖĞÜT BURSA TURU
ESKİSEHİR SÖĞÜT BURSA TURU
25-28 EKİM 2019 / 3 GECE 4 GÜNDÜZ
950 TL

ESKİŞEHİR SÖĞÜT  BURSA TURU 25-28 EKİM

3 GECE 4 GÜNDÜZ 950 TL

1.GÜN Sabah saat 06.00 da Antalya’dan hareket ederek Afyon Sandıklı üzeri Eskişehir’e gelinir.Odun pazarı evleri,Sazova parkı,Balmumu heykel müzesi,Kurşunlu Külliyesi,Kent park gezilerek Eskişehir’de konaklanır.

Porsuk çayında Gondol gezisi yapılabilir.(extra)

2.GÜN Otelde alınan kahvaltının ardından Söğüt’e gelinir.Panaromik şehir turu ve Ertuğrul Gazi Türbesi gezildikten sonra Bilecik’e gelir Şeyh Edebali Türbesi ziyaret edilir.Osmanlı padişahları tarih şeridi ziyaret edilir.Ardından yola devam edilerek Bursa’ya gelinir.Ulu Camii ve Kapalı Çarşı gezisi için verilen serbest zamandan sonra otelde konaklanır.

3.GÜN Otelde alınan kahvaltının ardından Gölyazı’da bulunan Ağlayan Çınar görüldükten sonra tarihi Gölyazı sokaklarında serbest zaman verilir.Ardından Mudanya’ya gelinir ve Mudanya Mütareke Evi ziyaret edilir.Mudanya sahilinde serbest zamandan sonra Trilye’ye gelinir ve trilye gezisi için serbest zaman verilir.Ardından otele geçilerek konaklanır

4.GÜN Oteldeki kahvaltının ardından Orhan Gazi,Osman Gazi,Yeşil Camii,Emir Sultan Camii ziyaret edilir.Yöresel ürünler çarşısını gezdikten sonra yola devam edilerek İnegöl ,Afyon üzeri Antalya’ya gelinir..

 

ÇOCUK DURUMU 

2 Yetişkin yanında

-         

           0-3 yaş ÜCRETSİZ Koltuk istenirse 300 TL

-          4-6 yaş Koltuk verilir  300 TL

-          7-11 Yaş 650 TL

 Not: Tur rehberi ve acenta yukarıda belirtilen tur programında HAVA KOŞULLARI ve  İKLİM DURUMUNA göre tur programında sıra değişikliği ve program değişikliği yapma hakkına sahiptir. 

 Not: Turlarımızda araçta Oturma sistemimiz ; her misafirimiz otobüsümüze binerken çektiği koltuk kurasına göre oturmaktadır. Hiç kimseye koltuk garantisi ve sabit koltuk verilmemektedir

 Not: Turumuz aşağıdaki alınış noktalarımızdan hareket edecek olup katılımcılarımıza turdan 1 gün önce kayıtlı telefon numaraları aranarak biniş saatleri verilecektir.

ALIŞ NOKTALARI   

*Otogar

*Özdilek

*İl Sağlık

*Meltem Megapol

*Samanyolu Pastanesi Önü

*Büyükşehir Belediyesi Önü

*Anadolu Hastanesi Durağı

*Sampi Kavşağı

*Laura

 

 

REZERVASYON

0 (242) 321 23 73 – 0 (507) 644 48 45


Siz de yorumunuzu yapın...