DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • 2019 YILLIK PROGRAM
  • GÜNÜBİRLİK TURLAR
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / EGE İNCİLERİ Bayrama Özel
EGE İNCİLERİ Bayrama Özel
15 HAZİRAN 2018 / 4 GECE 5 GÜNDÜZ
975 TL

EGE  İNCİLERİ TURU

4 GECE 5 GÜNDÜZ

 

 Word- bonus kart’a taksit

3 taksit 1050 ₺ 6 taksit 1080 ₺ 9 taksit 1110 ₺


1.GÜN: ANTALYA – GÖCEK – İZTUZU PLAJI – DATÇA- MARMARİS

 Sabah 06:00’da Antalya’dan hareket edilerek Korkuteli üzeri, Göçek’e gelinir. Limanda verilen serbest zaman ardından, Dalyan’a hareket edilir. Dalyan’da tekneye binerek (EXTRA) Kaunos Harabeleri izlenir ve tekneyle iz tuzu plajına devam edilir. Burada Caretta Caretta’lar görülerek serbest zaman ve yüzme molası verilir. Ardından Datça’ya varılır, Datça’da ovabük'ü insanın ömrüne ömür katacak görsel ihtişama sahip olan koy akvaryumu andıran denizi, tertemiz kumsalında fotoğraf molası için serbest zaman verilir. Bilim, mimarlık ve sanatta ileri bir kent olan Knidos’ta büyük astronomi ve matematik bilimcisi geliştirdiği ve dönemin büyük buluşu olan güneş saati, görülür. Knidos ayrıca bölgenin en etkileyici ören yeridir. Knidos gezilip görüldükten sonra Marmaris’e gelinir ve otelimizde konaklanır.

2.GÜN: AKYAKA - AZMAK ÇAYI – BODRUM – MİLAS

Otelde alınan sabah kahvaltısından sonra, Marmaris’te yapılan kısa turun ardından, Yola devam edilerek Akyaka’ya varılır. Azmak Çayın da Sandal Sefası (extra) yapıldıktan sonra, Yatağan üzeri Bodruma gelinir. Su altı müzesi ve Bodrum kalesi gezilir. Alışveriş için serbest zaman verilir. Akşam Milas’a gelinerek konaklanır. (Akşam yemeği otelde)

3.GÜN: BAFA GÖLÜ – EFES – ŞİRİNCE – KUŞ ADASI

Sabah kahvaltısının ardından, Milas üzeri Bafa Gölü’ne gelinir. Buradaki fotoğraf molasının ardından, Söke üzerinden Selçuk’a gelinir. Efes antik kent, ziyaret edilir. Sonrasında Şirince köyüne çıkılır. Burada isteyenler Şirince’nin ünlü şaraplarının tadına bakabilir ve alışveriş yapabilir. Buradan Kuşadası’na geçerek otelde konaklanır. (Akşam yemeği otelde)

4.GÜN: GÜVERCİN ADASI – ÇEŞME – ALAÇATI- İZMİR

Kahvaltının ardından, Kuşadasında, Güvercin Adası ve Kuşadası kalesi ziyaret edilir. Ziyaret bitimi Çeşmeye hareket edilir ve Çeşme kalesi gezilir. Daha sonra, Alaçatı’ya gelinir. Serbest zaman verilir. Ardından İzmir’e hareket edilir. Tarihi saat kulesi görülür. Kemeraltı çarşısında serbest zaman verilerek kordonda yürüyüş yapılır. Akşamında İzmir’de konaklanır.(Akşam yemeği otelde)

5.GÜN: SALİHLİ – SARDES ANTİK KENT – PAMUKKALE – HİERAPOLİS – SERİN HİSAR - ANTALYA

Sabah kahvaltının ardından Salihli’ye varılır. Burada Sardes Antik kent gezilir. Yola devam ederek Pamukkale’ye gelinir. Hierapolis antik kent ziyaret edilip, travertenlerde yürüyüş yapılır. sonrasında Serinhisar’a gelinir. Meşhur Serinhisar Leblebi alışverişi yapılarak,gerekli molalar vererek Antalya’ya dönüş yapılır.

 TUR FİYATINA DAHİL OLANLAR

- Seyahat sigortası  
- Konaklama   
- Otelde alınan sabah kahvaltısı               
- Otelde alınan akşam yemeği   
- Ulaşım  
- Rehberlik hizmetleri 

2 Yetişkinin yanında 0-6 yaş koltuk istenirse 300 ₺  07 / 12 yaş 600 ₺

Rezervasyon

0 242 321 23 73 - 0 507 644 48 45 - 0 532 660 07 46
Siz de yorumunuzu yapın...