DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • 2019 YILLIK PROGRAM
  • GÜNÜBİRLİK TURLAR
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / EGE İNCİLERİ
EGE İNCİLERİ
11-15 EKİM 2019 / 4 GECE 5 GÜNDÜZ
1400 TL


EGE  İNCİLERİ TURU

4 GECE 5 GÜNDÜZ

                                                                           1400 TL1.GÜN: ANTALYA – GÖCEK – İZTUZU PLAJI – DATÇA- MARMARİS

 Sabah 06:00’da Antalya’dan hareket edilerek Korkuteli üzeri, Göçek’e gelinir. Limanda verilen serbest zaman ardından, Dalyan’a hareket edilir. Dalyan’da tekneye binerek (EXTRA) Kaunos Harabeleri izlenir ve tekneyle iz tuzu plajına devam edilir. Burada Caretta Caretta’lar görülerek serbest zaman ve yüzme molası verilir. Ardından Datça’ya varılır, Datça’da Ovabük’ü insanın ömrüne ömür katacak görsel ihtişama sahip olan koy akvaryumu andıran denizi, tertemiz kumsalında fotoğraf molası için serbest zaman verilir. Bilim, mimarlık ve sanatta ileri bir kent olan Knidos’ta büyük astronomi ve matematik bilimcisi EUDOXOS' un geliştirdiği ve dönemin büyük buluşu olan güneş saati, görülür. Knidos ayrıca bölgenin en etkileyici ören yeridir. Knidos gezilip görüldükten sonra Marmaris’e gelinir ve otelimizde konaklanır.

2.GÜN: AKYAKA - AZMAK ÇAYI – BODRUM – MİLAS

Otelde alınan sabah kahvaltısından sonra, Marmaris’te yapılan kısa turun ardından, Yola devam edilerek Akyaka’ya varılır. Azmak Çayın da Sandal Sefası (extra) yapıldıktan sonra, Yatağan üzeri Bodruma gelinir. Su altı müzesi ve Bodrum kalesi gezilir. Alışveriş için serbest zaman verilir. Akşam Milas’a gelinerek konaklanır. (Akşam yemeği otelde)

3.GÜN: BAFA GÖLÜ – EFES – ŞİRİNCE – KUŞ ADASI

Sabah kahvaltısının ardından, Milas üzeri Bafa Gölü’ne gelinir. Buradaki fotoğraf molasının ardından, Söke üzerinden Selçuk’a gelinir. Efes antik kent, ziyaret edilir. Sonrasında Şirince köyüne çıkılır. Burada isteyenler Şirince’nin ünlü şaraplarının tadına bakabilir ve alışveriş yapabilir. Buradan Kuşadası’na geçerek otelde konaklanır. (Akşam yemeği otelde)

4.GÜN: GÜVERCİN ADASI – ÇEŞME – ALAÇATI- İZMİR

Kahvaltının ardından, Kuşadasında, Güvercin Adası ve Kuşadası kalesi ziyaret edilir. Ziyaret bitimi Çeşmeye hareket edilir ve Çeşme kalesi gezilir. Daha sonra, Alaçatı’ya gelinir. Serbest zaman verilir. Ardından İzmir’e hareket edilir. Tarihi saat kulesi görülür. Kemeraltı çarşısında serbest zaman verilerek kordonda yürüyüş yapılır. Akşamında İzmir’de konaklanır.(Akşam yemeği otelde)

5.GÜN: SALİHLİ – SARDES ANTİK KENT – PAMUKKALE – HİERAPOLİS – SERİN HİSAR - ANTALYA

Sabah kahvaltının ardından Salihli’ye varılır. Burada Sardes Antik kent gezilir. Yola devam ederek Pamukkale’ye gelinir. Hierapolis antik kent ziyaret edilip, travertenlerde yürüyüş yapılır. sonrasında Serinhisar’a gelinir. Meşhur Serinhisar Leblebi alışverişi yapılarak,gerekli molalar vererek Antalya’ya dönüş yapılır.

 

TUR FİYATINA DAHİL HİZMETLER 

-Seyahat Sigortası

-Konaklama

-Ulaşım

-Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı

-Otelde Alınan Akşam Yemeği

-Rehberlik Hizmetleri

Verilen Fiyat 2 Kişilik Odalarda Kişi Başı Nakit Fiyatıdır.

 

Çocuk Durumu

2 yetişkin yanında 0-2 yaş ücretsiz(koltuk istenirse 400 tl

3-6 yaş 400 tl

6-12 yaş 750 tl

 

******ODA DA TEK KİŞİ KONAKLAMAK İSTENİRSE FİYAT FARKI İLE TEK KİŞİ KONAKLAMA BEDELİ ( SNG) 1650 TL*****

 Not: Tur rehberi ve acenta yukarıda belirtilen tur programında HAVA KOŞULLARI ve  İKLİM DURUMUNA göre tur programında sıra değişikliği ve program değişikliği yapma hakkına sahiptir. 

 Not: Turlarımızda araçta Oturma sistemimiz ; her misafirimiz otobüsümüze binerken çektiği koltuk kurasına göre oturmaktadır. Hiç kimseye koltuk garantisi ve sabit koltuk verilmemektedir

 Not: Turumuz aşağıdaki alınış noktalarımızdan hareket edecek olup katılımcılarımıza turdan 1 gün önce kayıtlı telefon numaraları aranarak biniş saatleri verilecektir.

ALIŞ NOKTALARI   

*Otogar

*Özdilek

*İl Sağlık

*Meltem Megapol

*Samanyolu Pastanesi Önü

*Büyükşehir Belediyesi Önü

*Anadolu Hastanesi Durağı

*Sampi Kavşağı

*Laura

*Teracity

 

REZERVASYON

0242 321 23 73  - 0507 644 48 45

REZERVASYON

0 (242) 321 23 73  – 0 (507) 644 48 45

info@daimatur.com – www.daimatur.com

https://www.facebook.com/daimatur.antalya/likes/
Siz de yorumunuzu yapın...