DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • 2021 YILLIK PROGRAM
  • GÜNÜBİRLİK TURLAR
  • Antalyadan turlar
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / EGE İNCİLERİ
EGE İNCİLERİ
TEMMUZ AGUSTOS EYLÜL / 3 GECE 4 GÜNDÜZ
2950 TL

EGE  İNCİLERİ TURU

( 3 GECE 4 GÜNDÜZ )

Marmaris  - Datça - Bodrum - Kuşadası

Tur çıkış tarihleri

25-28 Ağustos 2022

8-11 eylül 2022

1.GÜN: Sabah hareket edilerek Korkuteli üzeri Göcek’ varıyoruz ve Göcek sahilinde serbest olarak dolaşarak fotoğraflarımızı çekiyoruz. Ardından yuvarlakçay’a geliyoruz ve öğle yemeği molası veriyoruz. Sonrasında buradan ayrılıp Akyaka’ya varıyoruz,azmak çayında teknemizle gezinti yapıyoruz ve sonrasında aşk yolunda fotoğraf molası veriyoruz. Ardından Marmaris’e geçiyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. 

2.GÜN: Kahvaltımızın ardından Datça’ya geçiyoruz,ve önce eski Datça da can Yücel evini görüyoruz ve eski Datça sokaklarında fotoğraf çekmek için serbest olarak dolaşıyoruz. Datça’nın meşhur bademli gazozlarının da tadına bakıyoruz. Sonrasında yeni Datça’ya geçiyoruz ve sahilinde serbest olarak dolaştıktan sonra buradan ayrılıyoruz ve kız kumuna geliyoruz. Kızkumu plajını da gördükten sonra Marmaris’te öğle yemeğimizi alıyoruz ve ardından Bodrum’a hareket ediyoruz. Ve otelimize yerleşiyoruz. Konaklama Bodrum,Turgutreis,Yalıkavak otelleri.

3.GÜN: kahvaltımızın ardın Bodrum merkeze geliyoruz ve Türkiye’nin ilk sualtı müzesi olma özelliğine sahip Bodrum sualtı ve arkeoloji müzesini geziyoruz. Sonrasında Zeki müren müze evini dolaşıyoruz ardından Bodrum çarşısında serbest olarak dolaşıyoruz. Öğle yemeğimizi de Bodrum’da aldıktan sonra buradan ayrılıp Milas Söke üzeri kuşadası’na varıyoruz. Yolumuz üzerinde Bafa gölünde fotoğraf molası veriyoruz. Kuşadası kalesini gezdikten sonra otelimize yerleşiyoruz. Konaklama Kuşadası. 

4.GÜN: Kahvaltımızın ardından Selçuk’a geliyoruz ve Meryem ana evi,Efes antik kentini dolaşıyoruz. Ardından Şirince köyüne geliyoruz ve köy içinde serbest olarak dolaşıyoruz. Dilerseniz Şirince’nin meşhur meyveli şaraplarından alışverişler yapabilirsiniz. Ardından dönüş yoluna geçiyoruz ve aydın Denizli üzeri Antalya’ya dönüş yapıyoruz. Ve siz değerli misafirlerimizle vedalaşarak ayrılıyoruz. 

✔️Fiyata dahil olanlar

3 gece konaklama

Ulaşım

Profesyonel rehberlik hizmeti

Seyahat sigortası

Otelde alınan tüm kahvaltılar ve akşam yemekleri

Araç içi ikramlarımız

❌Fiyata dahil olmayanlar

✖️Otel dışında alınan tüm yemekler

✖️Otellerdeki tüm içecekler

✖️Müze ve ören yeri giriş ücretleri

FİYAT BİLGİSİ

2 veya 3 kişilik odalarda kişi başı 2950 ₺

2 yetişkin yanında 6-11 yaş çocuk 1770 ₺

2 yetişkin yanında 3-5 yaş çocuk 885 ₺

Otellerde single konaklama 3.625 ₺


REZERVASYON
+90 242 321 23 73 / +90 507 644 48 45Siz de yorumunuzu yapın...