DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • 2019 YILLIK PROGRAM
  • GÜNÜBİRLİK TURLAR
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / DOYA DOYA KARADENİZ TURU
DOYA DOYA KARADENİZ TURU
20-28 HAZİRAN 2020 / 8 GECE 8 GÜNDÜZ
1995 TL

DOYA DOYA KARADENİZ
8 GECE 8 GÜNDÜZ

1995 TL  

TURUN  ÇIKIŞ TARİHLERİ

07  Temmuz-----15 Temmuz

18 Temmuz---------26 Temmuz

07 Ağustos..........15 Ağustos

21Ağustos.......   29 Ağustos

01 Eylül.........09 Eylül


.GÜN:Akşam saat 21.30 da Antalyadan hareket edilerek Burdur-Afyon-Çankırı-Ilgaz üzeri Kastomunuya varılır.Cumhuriyet meydanında Şerife Bacı Anıtı görülürNasrullah Camii gezilir.Ardından Taşköprü üzeri Sinopa varılır.Hamsilos Fiyodunda fotoğraf molasının ardındanTarihi Sinop cezaevinin yaşanmışlıklarını görmek ve gezmek için ziyaret eder,Sinop limanınıda gezdikten sonra öğle yemeğimizin ardından Samsuna geçip otelimize yerleşiriz

2.GÜN:Otelimizde alınan kahvaltının ardındanGazi Müzesi görülür,ilk adım anıtı ve M.kemal Atatürk^ün onur Anıtının fotoğraf molası sonrasında Bandırma Vapuru ziyaret edilir.Ardından Çarşamba ,Terme Ünye  üzeri Ordu^ya varılır.Teleferik(extra)Boztepeye çıkılır.Verilen serbest zamanın ardından Giresuna geçilir.Fındık alışverişinin ardından Trabzon-Akçaabatdaki otelimize yerleşiriz

3.GÜN:Kahvaltımızın ardından Ayasofya Camii ziyaret edilir.Meşhur Trabzon Telkari sanatı hakkında bilgilerimizi alırız,isteyenler  gümüş alışverişi yapabilirler.Sonrasında Atatürk köşküne ziyaretimizi yaparız.Öğle yemeğimizin ardından Uzungöle geçeriz.Dileyen misafirlerimize extra düzenlenecek olan yayla gezimizi gerçekleşteririz.Karaester yaylasına (extra) çıkarken muhteşem manzarada fotoğraf molamız olacaktır.Yayla turuna çıkmayacak misafirleimiz Uzungölde vakit geçirebilirler.Ardından Çaykaradaki otelime konaklamak için geçeriz.

4.GÜN:Otelimizde alınan kahvaltının ardından Rizeye gitmek için yola çıkarız.Yöresel tekstil alışverişi içindokuma fabrikasında serbest zaman verilir.Daha sonra Fırtına deresini takip ederek Çamlıhemşin gelinir.Burada bizi bekleyen minübüslerimize geçerek (extra) Zilkale,Palovit Şelalesi,Cimciva köprüsü turuna katılırız.Sonrasında Ayder yaylası turuna çıkılır,çevre gezintisi için serbest zaman verilir ve sonrasında Ayder^de otelimize yerleşirizi

5.GÜN:Kahvaltının ardından Ayder yaylasından ayrılarak,Borçkaya varılır.Minübüslerle (extra)Karagöle çıkılır.Göl çevresinde fotoğraf molası verilir.Öğle yemeğimizin ardında Batum^a geçeriz.ALİ-NİNO Aşk heykeli, Avrupa meydanı,Piazza meydanı,Alfabe kulesi,Madea Anıtı-Altın post heykeli görülür.Alışveriş için serbest zaman verilir.Akşam Batumun keyfini çıkarmak ve ışık gösterilerine katılmak için gezilir.Sonrasında otelimizde kalmak için Hopa^ya geçeriz.

 6.GÜN:Otelde aldığımız kahvaltının ardından Trabzon-Sürmeneye gelinir.Yöresel ürün alışverişleri yapılır.Çay fabrikası –Sürmene Bıçakları ve yöresel Karadeniz ürünleri alışverişi yapılır.Alışverişimizden sonra Maçkaya gelinir.Sümela Manastırı ziyaret edilir.Zigana geçidinde meşhur Hamsiköy sütlacından tadılır.Gümüşhane Karaca Mağarası ziyaret edilir.

Kelkite   gelinerek otelimizde konaklarız.

7.GÜN:Kahvaltının ardından Alucra-Suşehri-Reşadiye üzeri Tokata gelinir.Öğle yemeğinin ardından Tarihi Tokat Taşhan çarşısında alışveriş için serbest zaman verilir.Ardından Amasya^ya geçilir.Ferhat-Şirin parkında fotoğraf molası verilir.Daha sonra Amasya merkezde Beyazıt Külliyesi ziyaret edilir.Yalıboyu evlerinde fotoğraf molası ,Şehzadeler müzesi,Şehzadeler parkı dolaşılır.Ardından Amasyadaki otelimize yerleşilir.

8.GÜN:Kahvaltının ardından yola çıkarak Çorum-Sungurlu Kırıkkkale-üzeri  Antalya^ya dönüşe geçeriz.Çorum^da yol üzerinde meşhur Çorum leblebisi için 


FİYATA DAHİL OLANLAR
-Seyahat Sigortası
-Otelde Alınan Sabah Kahvaltıları
-6 Gece Otelde Alınan Akşam Yemeği 
-Konaklama
-Ulaşım
-Rehberlik Hizmeti
Batuma ulaşım
Araç içi ikramlar

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

Hopada alınan akşam yemeği

-Müze ve Ören yeri girişleri

-Öğle yemekleri

-Şahsi Harcamalar

-Yaylalara çıkış minübüs ücretleri

-Yurt dışı çıkış harcı

Batumda alınan akşam yemeği

************* OTELDE TEK KALINMAK İSTENİRSE SNG  ÜCRETİ   2795 TL************

Çocuk Durumu

0-6 YAŞ KOLTUK İSTENİRSE 800 TL

7-11 yaş 1400 tl

  Not: Tur rehberi ve acenta yukarıda belirtilen tur programında HAVA KOŞULLARI ve  İKLİM DURUMUNA göre tur programında sıra değişikliği ve program değişikliği yapma hakkına sahiptir. 

 Not: Turlarımızda araçta Oturma sistemimiz ; her misafirimiz otobüsümüze binerken çektiği koltuk kurasına göre oturmaktadır. Hiç kimseye koltuk garantisi ve sabit koltuk verilmemektedir

 Not: Turumuz aşağıdaki alınış noktalarımızdan hareket edecek olup katılımcılarımıza turdan 1 gün önce kayıtlı telefon numaraları aranarak biniş saatleri verilecektir.

ALIŞ NOKTALARI   

*Otogar

*Özdilek

*İl Sağlık

*Meltem Megapol

*Samanyolu Pastanesi Önü

*Büyükşehir Belediyesi Önü

*Anadolu Hastanesi Durağı

*Sampi Kavşağı

*Laura

*Teracity


                                                    


                                                                                   REZERVASYON
                                                                   0242 321 23 73- 0507 644 48 45


NotGürcistan geçişlerde sadece T.C. Nüfus Cüzdanı veya PASAPORTGEÇERLİDİR. Başka kimlik kartları GEÇERSİZDİR. T.C. Nüfus Cüzdanı10 yılı geçmiş, kenarları eskimiş, yıpranmış, deforme olmuş, fotoğraf şuanki halden farklı görünümde olması vb sebeplerden ötürü Gürcistan geçişlerinde sıkıntılar yaşanabilmektedir. Turumuza katılmak isteyen misafirlerimizin T.C. Nüfus Cüzdanlarını yeniletmelerini öneririz. Yeni T.C. Nüfus Cüzdanınabaşvuruda bulunmalarını eğer yeni T.C. Nüfus Cüzdanı tur zamanına kadar yetişmezse mevcut / eski T.C. Nüfus Cüzdanını üzerindeki mühür deforme olmadan kaplama yaptırmalarını ve koruma kartlıklarında muhafaza etmelerini öneririz. Varsa eğer her ihtimale karşı tura katıldıklarında PASAPORTlarını da önlem amaçlı almalarını öneririz.

- T.C. Nüfus Cüzdanının yukarıda bahsi geçen durumlardan dolayı kaynaklanabilecek sorunlardan KATILIMCI sorumludur. Bu konuda acentemiz buradan ve telefonda yada yüz yüze yapılan görüşmelerde bilgilendirme yapmış olup SORUMLULUK acentemizde olmayıp KATILIMCININ kendisindedir.

Not: Anne-baba ile birlikte Gürcistan'a geçişlerde 0-18 yaş arası katılımcıların noter onaylı muvafakatname alması GEREKMEMEKTEDİR. Fakat Nüfus Cüzdanlarının fotoğraflı olması ŞARTTIR.

Not: 0-18 yaş arası katılımcıların tura sadece annesi ile katılıyor olması durumunda babanın noterden anneye noter onaylı muvafakatname vermesi ZORUNLUDUR. 

Not: 0-18 yaş arası katılımcıların tura sadece babası ile katılıyor olması durumunda annenin noterden babaya noter onaylı muvafakatname vermesi ZORUNLUDUR.

Not: 0-18 yaş arası katılımcıların  tura 3. bir kişi ile katılıyor olması durumunda anne-baba birlikte noterden 3. kişiye noter onaylı muvafakatname vermesi ZORUNLUDUR.

- 0-18 yaş arası katılımcıların yukarıda bahsi geçen durumlardan dolayı kaynaklanabilecek sorunlardan KATILIMCI sorumludur. Bu konuda acentemiz buradan ve telefonda yada yüz yüze yapılan görüşmelerde bilgilendirme yapmış olup SORUMLULUK acentemizde olmayıp KATILIMCININ kendisindedir.  

 

Siz de yorumunuzu yapın...