DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • 2019 YILLIK PROGRAM
  • GÜNÜBİRLİK TURLAR
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / DOĞU EKSPRESİ Yataklı Vagon
DOĞU EKSPRESİ Yataklı Vagon
25 ŞUBAT- 01 MART / 5 GECE 6 GÜNDÜZ
2150 TL

DOĞU EKSPRESİ TURU (Yataklı Vagonlu)

 2150 TL

25 ŞUBAT-01 MART 2020

1.Gün: Sabah 06:30’da Antalya Havalananı İç hatlar terminalinde buluşuyoruz. Sunexpress hava yolları ile 08:05’de Van'a uçuyoruz. Uçak yolculuğumuzdan sonra dünyaca ünlü Van kahvaltısını (Extra) tadarak gezimize Akdamar Adası ile başlayarak Van kalesi (Mevsim şartlarına göre panoramik olarak yapılabilir) Van Kedi Evi, Urartu Gümüş Atölyesi gezimizin ardından Van’da bulanan otelimize gelinerek akşam konaklanır.

2.Gün: Sabah otel ’de alınan kahvaltının ardından Muradiye Şelalesi, Doğubayazıt İshak Paşa Sarayı (Mevsim şartlarına göre ziyaret edilebilir) ardından yola devam edilerek Kars’ a gelinir. Burada bulunan Kars kalesi 12 havariler kilisesi Ulu cami, Taş köprü, Namık Kemal evi, eski Rus binaları panoramik olarak görülür, ardından Kars daki otelimizde konaklanır.

3.Gün: Sabah otel ‘de alınan kahvaltının ardından Ani harabelerine gelinir ardından çıldır gölüne gelinir. Buz tutan çıldır gölü üzerinde dileyen misafirlerimiz atlı kızak keyfini yaşayabilir sonrasında karsa dönülerek otele yerleşilir. (Kafkas gecesi ve canlı müzik). (Extra)

4.Gün: Sabah otel ‘de alınan kahvaltının ardından valizlerimizle birlikte aracımıza yerleşerek Kars Sarıkamış'a doğru gezimize başlıyoruz. Katarına Köşkü, Sarıkamış kültür evi yol kenarında bulunan Sarıkamış şehitler abidesi görülür ardından Kars’ a gelinir. Kars harp tarihi müzesi gezilir. Kars yöresel ürünler alışverişi ve akşam yemeğinden sonra Kars Tren Garına hareket edilerek Doğu expresinde bizlere ayrılmış olan vagonlardaki kompartımanlara yerleşilir 23:55’da çalacak olan düdük sesi ile gece yolculuğumuza başlıyoruz. Konaklama TCDD ’nın turist treninde bize ayrılmış yataklı vagonlar da gerçekleştirilir.

5.GünGün boyunca Trende geçireceğimiz ve fotoğraflayacağımız müthiş görüntüler eşliğinde Ankara’ya yolculuğumuza devam ediyoruz, Erzurum, Erzincan, Sivas, Kayseri İstasyonlarında verilecek olan molalarla Keyifli yolculuğumuz Turistik Kars treninin güzergâhındaki manzaralar eşliğinde devam edilir.

6.GünSabah 05:15’de Ankara’ya varılır. Ardından Esenboğa havaalanına geçilerek Antalya’ya uçmak üzere uçağımıza yerleşilir. Antalya havaalanına varılır ve misafirlerimizle başka bir gezimizde buluşmak dileğiyle vedalaşılır.


Fiyata Dahil Olanlar

 - Antalya dan Van’a uçak bileti.
Kars- Ankara turistik yataklı vagon.
2 Gece Kars otel konaklama.
- 1 Gece Van otel konaklama.
- Otellerde alınan sabah kahvaltısı.
- Otellerde alınan akşam yemeği.
- Profesyonel rehberlik hizmeti.
- Zorunlu seyahat sigortası.
- Van ve Kars’ da lüks araçlarla ulaşım.
- Ankara dan Antalya’ya uçak bileti.
- Ankara TCDD ‘den Esenboğa Havaalanına transfer.

Fiyata Dahil Olmayanlar

- Kafkas Gecesi.
- Trende kullanılan restaurant hizmetleri.
Van Kahvaltısı
Öğle Yemekleri.
Müze ve Ören yeri giriş ücretleri.
Extra Harcamalar.

Önemli Notlar
Kişi başı 2150 TL  
0-6 yaş 650 TL
7-12 yaş 1850 TL
Turumuz 19 kişi ile sınırlıdır.


REZERVASYONLAR
1000 TL ÖDEME İLE GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR.

REZERVASYON
0 242 321 23 73 – 507 644 48 45Siz de yorumunuzu yapın...