DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • 2019 YILLIK PROGRAM
  • GÜNÜBİRLİK TURLAR
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / DOĞU AKDENİZ TURU
DOĞU AKDENİZ TURU
21 - 24 KASIM / 3 GECE 4 GÜNDÜZ
900 TL

DOĞU AKDENİZ TURU

3 GECE 4 GÜNDÜZ

900 TL

 

1.GÜN: Sabah Antalya’ dan   …  da hareket ediyoruz. Mersin içerisinde yer alan ve adını duyuran Anamur, Mamure Kalesi ziyarete gidiyoruz. Tarihi kale ziyaretinden sonra bir rivayete göre astım hastalığına iyi geldiği ve bir zamanlar doktorların hastalık tedavisi olarak tavsiye ettiği söylenen Narlı Kuyu – Astım mağarası ziyaret ediyoruz. Ardından (extra) kiralanan tekneyle hava şartları elverişli olursa Kız kalesini panoramik olarak ziyaret ederek yolculuğumuza Kanlı Divane ören yeri olarak devam ediyoruz. Konuklarımızın dinlenmesi ve akşam yemeği için geceyi Erdemli’ deki otelimizde geçiriyoruz.

 

2.GÜN: Otelde alınan kahvaltının ardından Panoramik Mersin şehir turuna başlıyoruz. Çarşıda isteyenlerin alışveriş yapması ve etrafı gezmesi için serbest zaman tanıyoruz. Meşhur Kerebiç kurabiyesi ve cezerye alışverişi yapmanızı mutlaka tavsiye ederiz. Ardından Tarsus Nusret mayın gemisi kültür parkına geçiyoruz ve oradan da Danyal peygamber kabri Makamı Şerif Cami’ ye gidiyoruz. Tarihi taş köprü ve büyük saati de gezerek Adana’ da yer alan otelimize dinlenmek ve akşam yemeği için dönüyoruz.

 

3.GÜN: Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Hatay Arkeoloji müzesine giderek turumuza başlıyoruz. Hoş görünün ve kardeşliğin merkezi olan Hatay Neccar Cami’ ye geliyoruz ve burada sizi büyüleyecek hikayesini anlatacak rehberimiz size. Titus Tüneli ve sonrasında yerli ve yabancı bütün turistlerin yoğun ilgisi altında olan Harbiye Şelalelerini görmeye gidiyoruz. Akşam yemeği ve dinlenmek için son gecemizi de Hatay da bulunan otelimizde geçiriyoruz.

 

4.GÜN: Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Uzun çarşıda alışveriş, fotoğraf çekimi ve çevreyi gezmek için serbest zaman veriyoruz. Ardından gerekli molalar verilerek Antalya ‘ ya geri dönüş yapıyoruz.

DAHİL OLANLAR HİZMETLER

-Seyahat Sigortası
-Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı
-Otelde Alınan Akşam Yemeği
-Konaklama
-Ulaşım
-Rehberlik Hizmetleri

 

 

REZERVASYON

0242 321 23 73 – 0507 644 48 45Siz de yorumunuzu yapın...