DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • antalya çıkışlı karadeniz turları - batum turları
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / DAVRAZ TURU
DAVRAZ TURU
HER HAFTA SONU / GÜNÜBIRLIK
75 TL

DAVRAZ TURU

(06 OCAK 2018 TARİHİ İTİBARİYLE HER HAFTASONU)


Sabah 06:30'da belirlenen güzergahlardan alınarak yola çıkılır. Karacaören Barajı’nda açık büfe kahvaltı alınır. Yola devam edilerek Davraz Kayak Merkezi’ne varılır. Dileyenler Telesiyejlerle manzarayı izleyerek zirveye çıkabilir, kayak yapabilir. Öğle yemeği almak için belirtilen saatte aracımızın yanında buluşulur, mangalda Sucuk Ekmek veya Köfte Ekmek ayran, çeşitli meşrubatlar ikram edilir. Serbest zamanın ardından  gerekli molalar verilerek Antalya’ya dönülür.

TUR FİYATINA DAHİL OLAN 
- Sabah kahvaltısı
- Öğle Yemeği
- Ulaşım
- Tur Liderliği

KAYAK TAKIMI ÜCRETLERİ

- KIZAK – 10 TL
- KAYAK TAKIMI – 20 TL
- ELBİSE TAKIMI – 30 TL
- ELDİVEN – 15 TL (SATIN ALINIYOR)
- BERE – 15 TL (SATIN ALINIYOR)

GÜZERGAH

06:30 ÖZDİLEK
06:40 SİGORTA HASTANESİ GÜLLÜK DURAĞI
06:45 AYDIN KANZA PARKI
06:50 MARK ANTALYA
06:55 MEVLANA BP PETROL KARŞISI
07:00 BURHANETTİN ONAT BİM
07:10 ESKİ KOMAŞ
07:15 SAMPİ KAVŞAĞI
07:20 BARUT OTEL KAVŞAGI (eski Dedeman)
07:25 LAURA AVM
07:30 TERRA CİTY AVM
07:35 GÜZELOBA PAZARI

 

REZERVASYON

0 (242) 321 23 73 – 0 (507) 644 48 45 – 0 (532) 660 07 46
info@daimatur.com – www.daimatur.com
https://www.facebook.com/daimatur.antalya/likes/


MUTLAKA OKUYUNUZ..

 Tarih olarak daha erken rezervasyon yapan misafirlerimiz, kampanyalı fiyatlardan yararlanabilme imkanına sahiptir.

 Kişi sayısıyla orantılı olarak araçlarımız lüks son model; Minibüs(12-15), Midibüs (22-26) veya Otobüs(36-42) olabilir.

 Çocuk fiyatı, iki yetişkin ile aynı odada konaklama olduğunda geçerlidir.

 Otellerde alınan yemekler, otel konseptine ve doluluğuna göre set menü olabilir,bölge şartlarına bağlı olarak alkollü içecek bulunmayabilir.

 Üç kişilik oda tercihlerinde ilave (3.kişi) yataklar, açılır kapanır ek yatak veya sofa bed tarzında olabileceği için, standart yataklardan küçük olma ihtimali vardır.

Program zamanlamasında Hava,Yol,vb... nedenler ile rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

 T.C. kimlik numaralı hüviyeti olmayan misafirlerimiz (yabancı uyruk, çifte vatandaşlık vb...), tur paket rakamına ek olarak ödeyecekleri bedeli kayıt esnasında öğrenebilirler.

Yüksek müşteri memnuniyetini ilke edinmemiz sebebi ile kalite standardımızı sürekli arttırıyoruz. Kültür turlarında misafirlerin fiziksel ve düşünsel yoğunluklarının zirvede olması, sükunet, özen ve dikkat kavramlarını ön plana almamızı gerektiriyor. Bu sebep ile turlarımıza 5 Yaş ve altındaki çocuklarımızı dahil edemiyoruz.

Uçaklı tur programlarımıza belirtilen havayolu ve tarifeli sefer saatlerinde değişiklikler olabilir. Tur hareketine 24 saat kalaya kadar tarafınıza rehber, havayolu, saat bilgileri vb... detaylar iletilecektir.

 Uçaklı tur programlarımızda uçakta taşınabilir valiz hakkı, bagaj bölümü için 15 Kg, kabin bölümü için 8 Kg ile sınırlıdır. 

 Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün aldığı karara istinaden tüm uçuşlarda kabin bölümünde bulundurulabilir sıvılar için kısıtlamalar sözkonusudur. Lütfen uçakta yanınıza alacağınız el bagajınızı bu kurallara göre hazırlayınız. http://web.shgm.gov.tr/tr/s/1687-sivi-kisitlamalari-ile-ilgili-duyuru

 Batum (Gürcistan) çıkışında, TC nüfus cüzdanı veya pasaport dışında hiçbir kimlik geçerli değildir. Yurtdışı çıkış harcı misafirlerimize aittir. 18 yaş altındaki çocuklar, annesi ve babası ile aynı anda turda değil ise (tek ebeveyn veya akraba vb…), Noter onaylı Muvafakatname ile çıkış yapabilir. Tüm kimliklerde (çocuk kimliği olsa dahi) fotoğraf olma zorunluluğu vardır. Pvc kaplaması, yıpranmış, eskimiş, açılmış kimlikler giriş esnasında Batum polisi tarafından kabul edilmemektedir. ** 

 Tur programlarımız sezonluk hazırlanmaktadır. Turun hareket tarihine göre gezi planlamasındaki ziyaret günleri farklılık gösterebilir. Müze ve Ören yerlerinin; özel gün, restorasyon, tadilat, kısmi onarım vb. sebeplerle kapalı olması sebebiyle ziyaretleri gerçekleşemeyebilir.**

Siz de yorumunuzu yapın...