DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • antalya çıkışlı karadeniz turları - batum turları
  • 2018 YILLIK PROĞRAM
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / BURSA-İSTANBUL-EDİRNE TURU
BURSA-İSTANBUL-EDİRNE TURU
25 TEMMUZ - 29 TEMMUZ 2018 / 4 GECE 5 GÜNDÜZ
850 TL

1.GÜN: Sabah 05:30 yola çıkılarak Bursa’ya gelinir. Burada Ulu Camii – Emir Sultan Camii ve yanında bulunan Emir Sultan Türbesi-Yıldırım Beyazıt cami,Yeşil Medrese Sultaniye Medresesi adıyla da alınamaktadır. Türk-İslam Eserleri Müzesi (Yeşil Medrese)gezilir. Yeşil Camii ve Yeşil Türbesi- Muradiye Külliyesi– Osman Gazi ve Orhan Gazi Türbeleri ziyaret edilir ve Kapalı  çarşı ve  Koza  Hanı gezip görmek için verilen serbest zamanın ardından  Bursa’daki otelimize gelinir ve konaklanılır.

2.GÜN: Sabah kahvaltıdan sonra Yalova üzeri Feribot ile Gebze’ye geçilir.Ardından İstanbul’a gelinerek Dolmabahçe sarayı,Eyüp sultan cami, piyerloti tepesi gezilirotelimize gelinerek konaklanır.

3.GÜN: Sabah kahvaltıdan sonra.mısır çarşısında serbest zaman verilir.ardından Sultanahmet’e gelinir. Ayasofya cami ve  müzesi, Sultanahmet camii gezilir. Öğle yemeği molasında meşhur Sultanahmet köftesi yenir(istenirse). Ardından Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarayı gezilir. İstanbul’daki otelimize gelinerek konaklanır.

4.GÜN: Sabah kahvaltıdan sonra Edirne’ye gelinir. Selimiye Camii – Kırkpınar Güreş Meydanı – Beyazıt Külliyesi – Bedesten – İnönü Müzesi gezilir. Ardından Meriç ve Tunca nehrinin birleştiği yerde Mimar Sinan Köprüsü ziyaret edilir Uzun köprü üzeri Çanakkale ye gelinir ve konaklanır.


5.GÜN:
Sabah kahvaltıdan sonra Eceabat’ta, Kilit Bahir Kalesi – Seyit Onbaşı – Mecidiye tapyası – Şahindere sargı yeri-Meçhul asker mezarı-Abide-Yahya çavuş - alçıtepe köyünde öğlen yemegi alınır. Sonrasında 57 Alay şehitligi – Conkbayır ziyaret edilir ve Ecabat feribot İskelesine Gelinerek Feribotla Çanakkaleye Geçilir.Aynalı çarşıda Verilen serbest Zamanın ardından Gerekli molalar verilerek Antalya’ya dönülür.


            TUR FİYATINA DAHİL HİZMETLER

               -Seyahat Sigortası                                        -Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı

               -Konaklama                                                   -Otelde Alınan Akşam Yemeği

               -Ulaşım                                                          -Rehberlik Hizmetleri


0-6 yaş arası koltuk istenirse 200 tl 6-12 yaş arası 550 tl şeklinde ücretlendirilmektedir.


                                                                            REZERVASYON

0 242 321 23 73 –0 505 644 48 45  www.daimatur.com - info@daimatur.comSiz de yorumunuzu yapın...