DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • 2019 YILLIK PROGRAM
  • GÜNÜBİRLİK TURLAR
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / BOYDAN BOYA KARADENİZ
BOYDAN BOYA KARADENİZ
20-29 EYLÜL / 9 GECE 9 GÜNDÜZ
2000 TL

BOYDAN BOYA KARADENİZ 
9 Gece 9 Gündüz

1.GÜN:Akşam Antalya dan hareket ederiz.Gerekli molaları vererek  Gölcük Gölü'ne gelinir. Buradaki serbest zamandan sonra Yedigöller’e çıkılır.(minibüslerle extra) Daha sonra yola devam edilerek Bartın’a gelinir ve konaklanır.

2.GÜN: Sabah kahvaltıdan sonra yola çıkılır. Amasra’ya gelinir. Amasra Kalesi Surları gezilir, Ağlayan ağaç, Arasta çarşısında alışveriş molasının ardından yola devam edilerek Safranbolu’ya hareket edilir. Kristal Cam teras ziyaret edilir. Hıdırlık  tepesin de Safranbolu evlerinin manzarasını seyredip fotoğraf molası verilir. Sonrasında Kaymakamlar müze evi, Cinci Hanı ve Hamamı gezilir.  Safranlı lokum almak için serbest zamanın ardından Kastamonu’ya gelinir. Burada Şerife Bacı Anıtı, Nasrullah Camii gezilir ve Kastamonu’daki otelde konaklanır.

3.GÜN: Sabah kahvaltıdan sonra yola çıkılır, Taşköprü üzeri Hamsaroz Fiyondu'na gelinir. Burada serbest zaman ve fotoğraf molasının ardından Sinop merkeze gelerek tarihi Sinop Cezaevi gezilir. Limanda fotoğraf molası ve öğle yemeğinin ardından Samsun’a hareket edilir. Bandırma Vapuru, Gazi Müzesi ziyaret edilir sonrasında Samsun’daki otelde konaklanır.

4.GÜN: Sabah kahvaltıdan sonra yola çıkılarak Terme- Ünye- Fatsa üzerinden Ordu’ya varılır. Boztepe’ye telefelikle (extra) çıkılır sonrasında Giresun üzeri Trabzon’a varılır. Daha sonra Ayasofya Camii, Atatürk Köşkü ziyaret edilir, meşhur Trabzon gümüş alışverişi yapılır. Trabzon’daki otelde konaklanır.

5.GÜN: Sabah kahvaltı sonra yola çıkılır Uzungöl’e gelinir. Çevre gezisi ve fotoğraf molası verilir. Yola devam edilerek Rize’ye varılır. Burada meşhur Rize dokuma atölyesi ziyaret edilir, Fırtına Deresi takip edilerek Çamlıhemşin’e varılır. Minibüslerle (extra) Zilkale, Palovit Şelalesi ve Şenyuva turu yapılır. Ardından Ayder Yaylası’na gelinerek konaklanır.

6.GÜN: Sabah kahvaltıdan sonra Borçka’ya gelinerek minibüslerle (extra) Karagöl Tabiat Parkı turu gerçekleştirilir. Öğleden sonra Sarp Sınır Kapısı’na gelinerek Batum’a geçilir. Burada Avrupa Meydanı, Medea Altın Post Heykeli, Alfabe Kulesi, Ali ve Nino Aşk Anıtı, Batum Limanı ve merkezindeki gezinti sonrası tekrardan sınır kapısına gelinerek Türkiye tarafına gelinir. Hopa’da konaklanır.

7.GÜN: Kahvaltının ardından yola çıkılarak Sürmene’ye gelinir. Meşhur Sürmene bıçaklarından alışveriş yapılır ardından çay fabrikası ziyaret edilerek çay alışverişi yapılır. Daha sonra Trabzon-Maçka’ya gelinerek Altındere Vadisi’nde Sümela Manastırı Ziyaret edilir, Zigana Geçidi sonrasında Hamsiköy sütlacı tadılır. Ardından Karaca Mağarası ziyaret edilir. Gümüşhane’deki otelde konaklanır.

8.GÜN: Sabah kahvaltıdan sonra yola çıkılır. Kelkit- Suşehri- Koyulhisar üzerinden Tokat’a varılır. Tarihi Taşhan Çarşısı’nda serbest zaman verilir ardından yola devam edilerek Amasya’ya gelinir. Burada Ferhat ile Şirin su kanalları fotoğraflanır, Yeşilırmak kenarındaki yalı evleri görülür, Pontus Kaya Mezarları fotoğraflanır ve Amasya’daki otelde konaklanır.

9.GÜN: Kahvaltıdan sonra yola çıkılır. Çorum- Kırıkkale- Kulu- Cihanbeyli- Konya üzeri Antalya’ya dönülür.


FİYATA DAHİL OLANLAR
-Seyahat Sigortası
-Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı
-Otelde Alınan Akşam Yemeği 
-Konaklama
-Ulaşım
-Rehberlik Hizmeti

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

-Müze ve Ören yeri girişleri

-Öğle yemekleri

-Şahsi Harcamalar

-Yaylalara çıkış minübüs ücretleri

-Batum giriş harcı

 

Çocuk Durumu

2 yetişkin yanında 0-3 yaş ücretsiz(koltuk istenirse 900 tl

3-6 yaş 900 tl

6-11 yaş 1500 tl

  Not: Tur rehberi ve acenta yukarıda belirtilen tur programında HAVA KOŞULLARI ve  İKLİM DURUMUNA göre tur programında sıra değişikliği ve program değişikliği yapma hakkına sahiptir. 

 Not: Turlarımızda araçta Oturma sistemimiz ; her misafirimiz otobüsümüze binerken çektiği koltuk kurasına göre oturmaktadır. Hiç kimseye koltuk garantisi ve sabit koltuk verilmemektedir

 Not: Turumuz aşağıdaki alınış noktalarımızdan hareket edecek olup katılımcılarımıza turdan 1 gün önce kayıtlı telefon numaraları aranarak biniş saatleri verilecektir.

ALIŞ NOKTALARI   

*Otogar

*Özdilek

*İl Sağlık

*Meltem Megapol

*Samanyolu Pastanesi Önü

*Büyükşehir Belediyesi Önü

*Anadolu Hastanesi Durağı

*Sampi Kavşağı

*Laura

*Teracity


                                                    


                                                                                   REZERVASYON
                                                                   0242 321 23 73- 0507 644 48 45


NotGürcistan geçişlerde sadece T.C. Nüfus Cüzdanı veya PASAPORTGEÇERLİDİR. Başka kimlik kartları GEÇERSİZDİR. T.C. Nüfus Cüzdanı10 yılı geçmiş, kenarları eskimiş, yıpranmış, deforme olmuş, fotoğraf şuanki halden farklı görünümde olması vb sebeplerden ötürü Gürcistan geçişlerinde sıkıntılar yaşanabilmektedir. Turumuza katılmak isteyen misafirlerimizin T.C. Nüfus Cüzdanlarını yeniletmelerini öneririz. Yeni T.C. Nüfus Cüzdanınabaşvuruda bulunmalarını eğer yeni T.C. Nüfus Cüzdanı tur zamanına kadar yetişmezse mevcut / eski T.C. Nüfus Cüzdanını üzerindeki mühür deforme olmadan kaplama yaptırmalarını ve koruma kartlıklarında muhafaza etmelerini öneririz. Varsa eğer her ihtimale karşı tura katıldıklarında PASAPORTlarını da önlem amaçlı almalarını öneririz.

- T.C. Nüfus Cüzdanının yukarıda bahsi geçen durumlardan dolayı kaynaklanabilecek sorunlardan KATILIMCI sorumludur. Bu konuda acentemiz buradan ve telefonda yada yüz yüze yapılan görüşmelerde bilgilendirme yapmış olup SORUMLULUK acentemizde olmayıp KATILIMCININ kendisindedir.

Not: Anne-baba ile birlikte Gürcistan'a geçişlerde 0-18 yaş arası katılımcıların noter onaylı muvafakatname alması GEREKMEMEKTEDİR. Fakat Nüfus Cüzdanlarının fotoğraflı olması ŞARTTIR.

Not: 0-18 yaş arası katılımcıların tura sadece annesi ile katılıyor olması durumunda babanın noterden anneye noter onaylı muvafakatname vermesi ZORUNLUDUR. 

Not: 0-18 yaş arası katılımcıların tura sadece babası ile katılıyor olması durumunda annenin noterden babaya noter onaylı muvafakatname vermesi ZORUNLUDUR.

Not: 0-18 yaş arası katılımcıların  tura 3. bir kişi ile katılıyor olması durumunda anne-baba birlikte noterden 3. kişiye noter onaylı muvafakatname vermesi ZORUNLUDUR.

- 0-18 yaş arası katılımcıların yukarıda bahsi geçen durumlardan dolayı kaynaklanabilecek sorunlardan KATILIMCI sorumludur. Bu konuda acentemiz buradan ve telefonda yada yüz yüze yapılan görüşmelerde bilgilendirme yapmış olup SORUMLULUK acentemizde olmayıp KATILIMCININ kendisindedir.  

 

Siz de yorumunuzu yapın...