DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • antalya çıkışlı karadeniz turları - batum turları
  • 2018 YILLIK PROĞRAM
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / BATI KARADENİZ TURU bayram özel
BATI KARADENİZ TURU bayram özel
15 Haziran - 20 Haziran 2018 / 5 GECE 6 GÜNDÜZ
975 TL

BATI KARADENİZ TURU
5 Gece 6 Gündüz
Word- bonus kart’a taksit

3 taksit 1050 ₺ 6 taksit 1080 ₺ 9 taksit 1110 ₺


1.GÜN : Sabah Antalya’dan hareket edilerek Afyon-Polatlı üzeri gerekli molalar verilerek akşam saatlerinde Safranbolu da bulunan otelimize varılarak konaklanılır.

2.GÜN : Otelde alınan kahvaltının ardından Türkiye’nin en büyük mağaraları arasında gösterilen Bulak Mencilis mağarası ziyaret edilir. Ardından Tokatlı Kanyonu üzerine yapılan Kristal cam teras da fotoğraf molası verilir. Sonrasında Safranbolu çarşısında bulunan kaymakamlar konağı-Cinci Hanı-Cinci Hamamı fotoğraflanır. Safranlı çarşısın da  safranlı lokumları alışverişi ve diğer alışverişler için serbest zaman verilir. Hıdırlık  tepesin de Safranbolu evlerinin manzarasını seyredip fotoğraf çekiminin ardından Yörük köyüne gelinir. Köy gezintisi için serbest zaman verilir. Ardından Kastamonu’ya gelinir. Saat kulesi-Cumhuriyet Meydanı-Şerife Bacı Anıtı-Nasrullah Cami ve meydanı gezilir. Sinop’a gelip konaklanılır.(akşam yemeği otelde alınır)

3.GÜN : Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Tarihi Sinop cezaevi gezilir. Akliman-Hamsilas fiyord’u fotoğraflanır. Ardından  Amasra’ya gelinir.Bakacak mevkiinden Amasra manzarası fotoğraflanır.Amasra kalesi-Ağlayan ağaç ve Turistik çarşı gezilir.Burada ki otelimizde konaklanılır.(akşam yemeği otelde alınır)

4.GÜN : Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Zonguldak üzeri Ereğli’ye gelinir. Cehennem ağzı mağaraları görülür. Gazi Alemdar Gemisi ziyaret edilerek Gazi Alemdar Gemisinin hikayesi öğrenilir. Ardından Akçakoca’ya varılır.Sahilinde serbest zaman verilir.Ardından Karasu’da bulunan Acarlar langozonda yürüyüş içiçn serbest zaman verilir.Muhteşem doğa manzarası seyredilir.Ardından karadeniz sahilinde şirin bir yer olan Ağva2ya gelinir.Dileyenler Göksu nehri üzerinde tekne gezisi yapabilirler.(ekstra)Ardından şile’ye gelinir ve burada ki otelimize yerleşilir.Zamanımıza göre Ağlayan kaya plajı-Şile feneri ve şile bezi alışverişi yapılır.(akşam yemeği otelde alınır)

5.GÜN : Otelde alınan kahvaltının ardından Maşukiye’ye gelinir.Muhteşem doğasına hayran kalacağınız Maşukiye’de çevre gezintisi için serbest zaman verilir.Buradan ayrılıp Bolu-Abant gölüne gelinir.Burası gezilip görüldükten sonra Gölcük gölüne gelinir.Gezinti için serbest zaman verilir.Ardından Bolu da ki otelimizde konaklanılır.(akşam yemeği otelde alınır)

6.GÜN : Otelde alınan kahvaltının ardından minibüslerle Yedigöllere hareket edilir.(ekstra)Burada bulunan bütün göller gezilip görüldükten sonra Bolu’ya dönüp yolumuza devam ederiz.Ankara -Afyon üzeri Antalya’ya dönülür.

TUR FİYATINA DAHİL OLANLAR

- Seyahat sigortası  
- Konaklama   
- Otelde alınan sabah kahvaltısı               
- Otelde alınan akşam yemeği   
- Ulaşım  
- Rehberlik hizmetleri 

2 Yetişkinin yanında 0-6 yaş koltuk istenirse 300 ₺  07 / 12 yaş 600 ₺

Rezervasyon

0 242 321 23 73 - 0 507 644 48 45 - 0 532 660 07 46
Siz de yorumunuzu yapın...