DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • 2021 YILLIK PROGRAM
  • GÜNÜBİRLİK TURLAR
  • Antalyadan turlar
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / ADRASAN SULUADA TEKNE TURU
ADRASAN SULUADA TEKNE TURU
TEMMUZ AGUSTOS EYLÜL / GÜNÜBİRLİK
430 TL

 ADRASAN TEKNE TURU (GÜNÜBİRLİK)

TÜM YAZ SEZONU BOYUNCA HER HAFTA 

 CUMA - CUMARTESİ - PAZAR

SULUADA (BÖLGESEL ADIYLA MALDİVLER) özellikle Akdeniz foklarının barınağı olan SULU ADA böbrek hastalarının taş ve kum düşürmesinde faydalı olduğu söylenen soğuk suyun çıktığı yer mutlaka gidilmesi gereken yerlerden birisidir

Sabah 07.00 de Antalya dan hareket  ediyoruz. saat 10:00 da  Adrasan limanında bizleri bekleyen Teknemize yerleşip SULUADA'YA dogru hareket ediyoruz ve Gün boyu Deniz kum ve Güneş'in tadını Çıkarıyoruz sonrasında Hareket ederek Hacivat koyu'na geliyoruz yüzme molası Ve Meyve ikramımızı yaptıktan sonraq Saat 17.30 gibi ADRASAN limana döneriz. Bizleri Bekleyen araçlarımız da Yerlerimiz alarak Gerekli Molaların ardınadan alış noktasında Turu sonlandırıyoruz.

 TUR FİYATINA DAHİL OLANLAR

ULAŞIM

ÖĞLEN YEMEĞİ(levrek veya cupra)

TEKNE TURU

REHBERLİK HİZMETİ

ÇOCUK SEYAHAT BİLGİSİ

*01-07 YAŞ : 240 TL 

7 YAŞ ÜZERİ YETİŞKİN FİYATI ALINIR 

YETİŞKİN ÜCRETİ : 430 TL 


ULAŞIM KENDİ SAGLIYACAK OLANLAR İÇİN HAFTAİÇİ 250TL HAFTASONU 300TL


 Not: Tur rehberi ve acenta yukarıda belirtilen tur programında HAVA KOŞULLARI ve  İKLİM DURUMUNA göre tur programında sıra değişikliği ve program değişikliği yapma hakkına sahiptir. 

 Not: Turlarımızda araçta Oturma sistemimiz ; her misafirimiz otobüsümüze binerken çektiği koltuk kurasına göre oturmaktadır. Hiç kimseye koltuk garantisi ve sabit koltuk verilmemektedir

 Not: Turumuz aşağıdaki alınış noktalarımızdan hareket edecek olup katılımcılarımıza turdan 1 gün önce kayıtlı telefon numaraları aranarak biniş saatleri verilecektir.


 REZERVASYON

0 242 321 23 73 - 0507 644 48 45Siz de yorumunuzu yapın...