DUYURULAR :
  • Antalya Çıkışlı yurtiçi turlar
  • Antalya çıkışlı yurtdışı turları
  • antalya çıkışlı turlar
  • 2021 YILLIK PROGRAM
  • GÜNÜBİRLİK TURLAR
  • Antalyadan turlar
  info@daimatur.com        0242 321 23 73
ANASAYFA / LARA WORD OTEL
LARA WORD OTEL
ANTALYA / LARA
GENEL BİLGİLER

Lara World Hotel olarak profesyonel ve güler yüzlü kadromuz ile aile sıcaklığında bir atmosferde 12 ay boyunca sizlere hizmet vermekteyiz.

Misafirlerimizin konaklamaları boyunca keyifli, güvenli ve huzurlu bir tatil geçirmeleri için sektördeki tecrübemizle özverili şekilde çalışıyoruz.

Bütün yıl boyunca beklediğiniz, planladığınız ve hayalini kurduğunuz tatiliniz için en iyi tercih olmak için çalışıyoruz. Her durumda memnuniyetiniz önceliğimizdir.

Lara World Hotel olarak her isteğe uygun bir konsepte sahibiz. Oda kahvaltı, yarım pansiyon ve alkolsüz her şey dahi olmak üzere 3 adet konsept ile hizmet vermekteyiz.

Otelimize uzaklığı 250 metrelik yürüyüş mesafesinde olan plajımızda şezlong, şemsiye, minder ve havlu hizmetlerimiz ücretsizdir. Ayrıca, yarı olimpik açık havuzumuzla da

hizmetinizdeyiz.

Gündüz veya gece fark etmeden deniz, güneş ve havuz tatili keyfinizi etkinliklerimiz ve şovlarımız ile renklendiriyoruz.

Tatilinizde bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirmek ve hatta biraz da şımartmak için spa&hamam hizmetlerimizi kullanabilirsiniz.

Otelimizde, 150 Kişilik Kapalı Restaurant, 300 Kişilik Havuz Başı Restaurant, Lobi ve Pool Bar, Spa, Açık Yüzme Havuzu ve Çocuk Havuzu , Çocuk Parkı, Ücretsiz Wi-fi ve Ücretsiz Açık Otopark bulunmaktadır.

Hem sizin hem de misafirlerinizin memnuniyeti için, sizin uğraşmak zorunda kalmayacağınız en ufak detayların bile düşünüldüğü organizasyonlar için bizlere güvenebilirsiniz.

Lara World Hotel olarak havalimanına 10, şehir merkezine ise 12 kilometre gibi kısa bir mesafededir. Ayrıca, Anfaş Fuar Merkezine 12, Expo Center'a ise 20 kilometre ile yakın mesafede olmamız sebebiyle Antalya'da düzenlenen organizasyonlarda oldukça tercih edilmekteyiz.

Çim futbol ve voleybol sahalarımız ile takım ve sporculara verimli ve keyifli bir kamp deneyimi sağlamaktayız.

Antalya'nın güzelliklerini keşfetmek isteyen misafirlerimize günü birlik tur hizmetleri de vermekteyiz.